Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elloptam 67 000 forintot! Az...

Elloptam 67 000 forintot! Az ügy az ügyészségre került...a tettem beismertem és az ellopott pénzt is azonnal visszadtam a rendőrségen. Milyen büntetésre számíthatok? Azt olvastam hogy ezért 2 èvre börtönbe zárhatnak??? Mit tegyek ??!

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Levike?
2023. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem
2023. jún. 20. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Tetteknek következménye van. Akár számoltál ezzel vagy sem. Elfogadod azt, amit kapsz és tanulsz belőle.

Remélem nem követed el ezt a hibát ismét.


Aki tőlem lopott, nos, őt "megcirógattam" .

Mondogatta, hogy feljelent, ám kamera telibe felvette, ahogy elemeli a pénzem. 1 számjeggyel több összegről volt szó, mint az általad ellopott kess.


Voltam régen szorult anyagi helyzetben, ám soha meg nem fordult a fejemben, hogy másét elemeljem...

Leminősítő lett volna.


Sőt, ha a hűtőből kivettem más üdítőjét és megittam, azt is kifizettem pl fiatalabb tesómnak huszonéves koromban.


Legyen máskor eszed, gerinced.

2023. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Szánalmas lenne. Aki meg milliókat lop azt úgy hívjuk, hogy politikus.
2023. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Természetesen ezért a tettedért

két-másfél évre biztosan rács mögé kerülsz és előbb ki sem engednek, de legalább addig sem lesznek megélhetési gondjaid

2023. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor Balázska?
2023. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!