Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Yettel Prime tarifacsomagommal...

Yettel Prime tarifacsomagommal, hogy lehet, hogy fizetnem kell a telefonálás után?

Figyelt kérdés

Elvileg a Yettel Prime tarifacsomagommal 250 perc lebeszélhetőség járna hálózaton kívül, hálózaton belül meg korlátlan. Mégis azt látom a számlarészletezőben, hogy ha telekomos számot hívok másodpercre pontosan kiszámlázzák nekem azt. Biztos nem használom el a 250 percet.

Valaki aki yettelnél dolgozik tudna nekem erre válaszolni?

Köszönöm szépen



2023. jún. 22. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha roamingolsz akkor nem számít a keret, mindenképp a normál belföldi percdíjat számolja. Ha nem ez a helyzet akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérdezz rá ott.
2023. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SMS-t nem küldtél? Nekem volt, hogy azt számlázták ki.
2023. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A következő sorban, vagy kicsit lejjebb meg ott van negatív előjellel nem?


Biztos ott van. Ez úgy működik, hogy minden tétel szerepel a számlán amit műveltél, telefonáltál, smseztél.

Aztán a következő sorokban pedig mínuszosan ott vannak a kedvezményeid miatti levonások.

2023. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!