Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom az osztályom?

Csak én utálom az osztályom?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nyár van de unatkozok és régóta ki akarom írni ezt magamból:D

Szóval az osztály valami katasztrófa.

Szóval van az ilyen kuva pick me girl akinek nyilván akkor vagyok jó ha nincs más, van a bestije hasonmása kb aztán elment egy lány akit még bírtam is de a toxic bestije mindig "közrejátszott", aztán ott van egy csaj akit elején bírtam mostmár ilyen bah, a barátnője még jófej de a bestikéje mindig elrángatja, a toxic csaj(elment csaj bestije) rajta komolyan nem lehet kiigazodni, egyszer jópofizik aztán kibeszél a hátam mögött közbe meg hallom, végsőként ott van az állítólagos bestiem aki egy nap fogta magát és lecserélt, kihasznált és most egyedül vagyok közbe meg látom hogy mindenki találkozgat mindenkivel én meg itthon punnyadok:D

A fiúkról ne is beszéljünk az összes egytől egyig idióta, degenerált, beképzelt bunkó.

Folyton megy a verekedés, kibeszélés stb.

Engem is kibeszélnek meg olyanokat mondanak rám hogyha ide azt leírnám kibannolna a gyik:O

Arra jó vagyok ha házi kell vagy dogánál súgás aztán utána meg kibeszélnek előttem úgy hogy halljam

Évfolyamból párral jóba vagyok de már nem nagyon beszélünk és leszarnak szoval nincs így már sok értelme úgyhogy ja.

Hát azt se tudom ki mellé fogok ülni majd szerintem hátra és depizni fogok év végéig:D

Ti jóba vagytok az osztálytársaitokkal? Jó az osztály?



2023. jún. 23. 01:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam hogy nincsenek barátaim is se, mondjuk eléggé introvertált vagyok és nehezen barátkozom, a felsőbb(7,8.oszt) évesek azok akkora nagy rbancok hogy szavakba nemtudom önteni az alsóbb évesek(4,5.oszt) is totál azok úgyhogy suliba nem lennének nagyon barátaim szerintem mert én nem vagyok ilyen kuva
2023. jún. 23. 01:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem szerettem az osztálytársaimat régen, nincs túl sok jó élményem suliból.


Ma már tudom, hogy nem ismertem őket, ezért ítélkeztem felszínesen. Idővel majd rájössz, hogy nincs velük nagyobb baj és te sem vagy jobb, egyszerűen csak nem ismeritek egymást.


Tudom, hogy nehéz vagy szinte lehetetlen, de próbálj meg nem ellenségesen hozzájuk állni :)

2023. jún. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia!

hát figyelj, én az általánosba, amiből ballagtam, 6 évet jártam, és eléggé változó volt, h kik voltak a barátaim. én sem szerettem az osztályomat, hála istennek elballagtam már onnan, mert abban az osztályban én nem bírtam volna több évet ki. az osztály nagy része ostoba volt egyszerűen, és még sorolhatnám tovább. ezért én azt tettem, hogy az évfolyamban másik osztályból kerestem magamnak barátokat, akik ezerszer normálisabbak voltak. már nem beszélek közülük senkivel, de hidd el, a középiskola ezerszer jobb. ha ennyire utálod az osztályodat, akkor jelentkezhettél volna felvételire, ha van a környékeden 6 osztályos gimnázium. de mindenesetre kitartást a következő 2 évre!

írj rá valakire egy másik osztályból, beszélgessetek, aztán ha majd úgy adódik, menjetek el találkozni!

2023. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!