Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom az általános iskolás...

Utálom az általános iskolás osztályomat (? ). (lent. )

Figyelt kérdés

Igazábol én kifejezetten közkedvelt vagyok az osztályomban.

Mégse tartok(húdenagyképűlesz.)senkitse érdemesnek arra hogy barátkozzak vele.

Itt kimerül annyiban az értelmiszint hogy mindenki a pasijàról tud csak fopázni(ezzel itt még nem is lenne semmi baj.)De amikor azt taglalják a csajszik hogy a modell pasik jók az ágyban...Mert 13/14évesen biztos tudják.Meg hogy mennyire fáj neki ha nem szeretik őket.A csajok vagdossák magukat,a fiúk cigiznek és isznak,természetesen csak azért mert menő.

Az osztály fele még mindig a nemtom hányhónapja tartott szilveszteri bulit emlegeti.Ami olyan marhajó volt mert mindenki bebaszott.Mert az olyan fasza.

Ezen az szilveszteren én is ott voltam..mondanomsem kell hogy elsőkéntléptem le.


Az osztálytársaim különös módon bírnak..mert én is jófejnek tartom magam.De ezekhez az emberekhez úgy kell lebutulni.


Rossz osztályt fogtam ki..vagy velem van a baj?


Elnézést a helyesírásért.de nincsaz az Isten hogy most kijavítsam.

Üdv!



2015. márc. 18. 18:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Nektek milyen volt az általános?

Utáltátok vagy jó volt?

2015. márc. 18. 18:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rájuk! Ha mondják a hulyeségeiket, azért teszik,mert azt hiszik, ettől többek. Életkori sajátosság, majd kinövik. Te érettebb vagy, azért zavar. Enged el a füled mellett.
2015. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen ugyanigy vagyok.vesprembe jarok es uristen hallod egyszeruen gyulolom az osztaly tarsaimat.ok birnak engem de en nem oket...sokszor ugyerzem,hogy anyukam foguatekos iskolaba iratott meet olyan idiotak az osztaly tarsaim...de am nem fogyi iskola de fuu..
2015. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!