Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálok iskolába járni,4...

Utálok iskolába járni,4 osztályos vagyok és utálok suliba járni minden reggel a torkom szakad kifele nem tudom magam le kötni mindig ideges vagyok utálom a többieket mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Aza büdös helyzet, hogy semmit nem tehetsz
2016. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PichurLanyka válasza:
Igazából nagyon nem tudsz mit csinálni. Ha az iskolautálatod a többiek miatt van, akkor ne foglalkozz velük, ne onnan keress barátokat. Negyedikes korodban még hátra van négy éved, hacsak nem akarsz hat osztályos gimibe jelentkezni. Próbáld a szüleiddel megbeszélni a problémáid, de a válaszíráshoz jó lenne tudni, pontosan miért is utálod a sulit. Idegesség egy csomó iskolában előfordul. Talán túlhajtod magadat tanulásban,nem vagy jó tanuló, a tanárokat nem szereted, osztálytársaiddal nem vagy jó kapcsolatban. Ezekre nagyon nincs megoldás, talán ne görcsölj annyit a dolgokon, a többieket meg nem érdemes utálni, keress haverokat a másik osztályokból. Olyan válaszra ne nagyon számítsál, hogy iskolaváltás, magántanuló leszel, mert az sok pénz.
2016. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!