Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki bátor?

Mitől lesz valaki bátor?

Figyelt kérdés
Ez nekem azt jelenti hogy nincsenek korlátjai, sok olyan dolgot meg mer tenni amit mások nem. Egy olyan embernek akinek nagyon sok korlátja van hogyan lehet bátorsága? Vagy hogyan lehet "felszabadulni" ezek a korlátok alól? A válaszokat előre is kószönöm, és tudom nem nagyon jó a fogalmazások de nem tudtam máshogy kifejteni, remélem azért érthető.
2023. jún. 25. 13:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Gátlástalant szerettem volna írni, csak nem jutott eszembe az a szó
2023. jún. 25. 13:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy képes hideg fejjel leküzdeni a félelmeit.

-Félreértés ne essék: a bátorság nem egyenlő a vakmerőséggel, felelőtlenséggel és az emberi hülyeséggel!

2023. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, egy kicsit módosítom a kérdésem, mitől lesz valaki gátlástalan? Régebben sokat gondolkoztam hogy pl nekem miért van ennyi gátlásom, ez akkor merült fel bennem amikor találkoztam egy emberel. Ez az ember meg vert valakit habozás nélkül csak azért mert beszolt neki, és nem értette hogy mi rosszat tett. Belegondoltam hogy én mit tettem volna, és valahogy nem mertem volna megütni, ez lehet azért is mert túl sok gátlások van de lehet azért is mert félnék a fájdalomtól. Ezt még nem döntöttem el.
2023. jún. 25. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Yolo.
2023. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Á..így már világos, nincs több kérdésem xD
2023. jún. 25. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!