Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek bátor legyek?

Szerintetek bátor legyek?

Figyelt kérdés
Irok dalokat egesz jokat fulbe maszo dalokat. Es szerintetek legyek olyan bator h el enekeljem oket? Youtubera? Es ha nem tetszik masoknak? A hangom is egesz turheto de nem tudom felek h nem tetszik masoknak...😔 bator legyek es megtegyem??

2017. aug. 28. 22:24
 1/5 anonim válasza:
Próbáld ki, hogy sikerül. Légy bátor!
2017. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tedd meg, hajrá ^^

Majd küldd át a videókat ha felraktad :D

2017. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

www.youtube.com/watch?v=eWLWOSgYlG8


Énekeld fel így. Ha még ezután is úgy gondolod youtubre készült tehetség vagy hát hajrá. :D

2017. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2*Sü ***** válasza:

> Es szerintetek legyek olyan bator h el enekeljem oket? Youtubera?


Tulajdonképpen mit veszíthetsz.


> Es ha nem tetszik masoknak?


Akkor nem tetszik.


> A hangom is egesz turheto de nem tudom felek h nem tetszik masoknak


Nem attól félsz. Attól, hogy nem tetszik másoknak, abból semmiféle károd nem származik. Nem leszel tőle se szegényebb, se hülyébb, se kövérebb, se betegebb, se kopaszabb. A félelmet azzal lehet leleplezni, ha pontosan meghatározod, hogy mitől félsz. Lehet, hogy attól, hogy feleslegesen pazaroltad az idődet olyan dologra, amiben nem vagy jó. De hosszútávon ez nem baj, ha kiderül, legalább a valósággal találkozol és nem a saját illúzióddal. Amúgy meg attól, hogy nem vagy valamiben jó, attól még te lelheted benne örömödet.

2017. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hajra hajra en nagyon kivancsi vagyok! Kuldj linket majd pls! 🎶
2017. aug. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!