Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kezdtem el nézni a...

Akemi Akita kérdése:

Most kezdtem el nézni a "Bátor a gyáva kutya" című mesét, és az első gondolatom az volt, hogyan került az idős házaspárhoz a kutyus?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 13:20
 1/2 Dagadozó Agy ***** válasza:
69%

Tehat az a kerdés, hogy hogy került hozzájuk Bátor?

Ez nem derül ki, hanem tényként van kezelve. Pl Frakknál se tudjuk, hogy Karoly bácsi és Irma néni honnan szedte össze - az az alapvetés, hogy Frakk ott lakkk meg a ket macska is. Bátor meg ott lakik Mrüiel nénieknél (vagy hogyhíjják a nénit).


Bar lehetne egy rész, ami arról szól, hogy hozzájuk kerül.

2022. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló kissé tájékozatlan,de sebaj.

Volt egy rész (emlékezés bátor múltjára)amit annak szenteltek hogy bemutassák hogyan került hozzájuk,de maga a részek előtti felvezetőben is benne van hogy Muriel talált rá a szemeteskukáknál.Eredetileg egy gonosz állatorvos rabolta el a szüleitől,a szüleit pedig fellőtte a holdra egy kísérleti program keretében.

2023. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!