Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az aki járt,vagy rendszeres...

Ki az aki járt,vagy rendszeresen jár a Délegyházi nudista strandra?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok légyszi

2023. jún. 27. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is. (Meg még sokan mások.)
2023. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is 😊 32F
2023. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Csupasz makk válasza:
56%
Egyszer voltam ott tavaly, igazi balkán. Soha többet nem megyek oda. 44F
2023. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért? Mi van ott ? Miért nem tetszett ?
2023. jún. 28. 19:42
 5/18 Csupasz makk válasza:
50%
Délegyházán nincs vezetékes ivóvíz, mert a víz arzénnal mérgezett. Zuhanyozni, WC-t öblíteni jó az arzénos víz, de ha valaki megissza, komoly egészségügyi problémái lesznek. Emiatt méregdrágán (300 Ft/0,5 l) kell megvenni a büfében az ásványvizet. Az ún. “higiboxok” ahogy ott hívják gyakorlatilag felforrósodott fémkonténerek, abban vannak a WC-k, meg a zuhanyzók, amik mocskosak és bûzlenek. Sok helyen le van törve a szappantartó, ahol meg van szappantartó abban sem mindig van szappan. Sok WC-ben még WC papír sincs. “Gusztusos”, ha emiatt az ember sz*ros fenékkel megy a vízbe. Alig van néhány árnyat adó fa, így ha sokan vannak, az emberek a napon perzselõdnek meg. Homokos strand nincs, a fû sok helyen ki van kopva, köveken kell beegyensúlyozni a vízbe, ami olyan gyorsan mélyül, hogy 3 méterre a parttól már le sem ér a lábam. Van egy kopott térkép a bejáratnál, amelyen rajta van a kemping meg a strand rész, de ezek nincsenek elkülönítve egymástól. A térképen nincs feltûntetve, hogy a kempingbe csak az ottani bérlõk mehetnek be, de nincs feltûntetve az úton sem, hogy a napi vendégek oda nem mehetnek be. Emiatt az egyik bérlõ megszólított, hogy ez magánterület és az az õ részükre van fenntartva. A személyzet is bunkó volt.
2023. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon fájt hallanom :( . Én Gárdonyban voltam ott semmi sincs se büfé semmi és tele van kukkoló melegekkel . Elég is volt egy életre . Hol van Magyarországon jó nudista hely ?
2023. jún. 29. 12:55
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is 😊 35F
2023. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

600 Ft/1,5 l


sok a kavics árnyékos hely alig

szúnyog rengeteg

2023. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Engem az árak nem érdekelnek és a környezet az érdekel de nem annyira fontos hogy az a hűha legyen hanem egy átlagos hely . Ne legyenek kukkolók és melegek . Ennyi a lényeg
2023. jún. 29. 17:00
 10/18 Csupasz makk válasza:
100%
Balatonberényt szívbõl ajánlom. Többször voltam már ott, tiszta, kultúrált, jó kaja van elfogadható árakon. Van elég árnyék, mindkét oldalon nádas van töb száz méteren, így a kukkolók ki vannak zárva. A vasúti megállóhely kevesebb mind 10 perc gyalog.
2023. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!