Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az aki járt,vagy rendszeres...

Ki az aki járt,vagy rendszeresen jár a Délegyházi nudista strandra?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok légyszi

2023. jún. 27. 16:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon messze van :(
2023. jún. 29. 21:40
 12/18 anonim ***** válasza:

kukkolók és melegek nincsenek

ez nem vadnudi

2023. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hála istennek
2023. jún. 30. 16:19
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kukkoló perverzek melegek mindig csak a vadnudin vannak hiszen ott nincsenek szabályok

legális helyen: Balatonberény Délegyháza a kulturált emberek vannak az ilyen Gárdony Újpest Nyékledháza tele van öreg vén perverz kukkoló meleg emberekkel, akik még zaklatják is az embert Főleg ha fiatalabb

2023. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam sajnos . Viszont mostmár Délegyháza a kedvenc hiszen ez egy hivatalos nudista strand és normális emberek vannak
2023. júl. 1. 10:50
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam egy hétig délegyházán és nagyon nagyon jó hely csak nincs vezetékes ivóvíz sajnos meg árnyék se nagyon


legközelebb Balatonberénybe mennék ott eddig csak néhány órát voltam

2023. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én régóta ismerem azt a helyet, most voltam először, nekem nagyon jó volt, emberek is normálisak, nem zaklatják a másikat, van egy szabályzat, ahogy látom be tartják, ott nem csak a víz parton hanem az egész területén meztelen lehet lenni, a közbe sem bámulnak meg, én pl strandolás után még ott sétálgatni is mentem meztelen, F. 30
2023. szept. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat sétálgattam ott tök pucéran, nagyon tetszett.
2023. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!