Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is el van átkozva...

Szerintetek is el van átkozva a Toyota Supra vagy csak én vagyok nagyon balszerencsés?

Figyelt kérdés
Pár hónapja olyan dolgok történnek, hogy ha olyan dolgokat csinálok, aminek köze van a Toyota Suprához, akkor utána nagyon szar dolgok történnek, pl.: pár hónapja letöltöttem egy Suprás játékot, utána vírusos lett a telefonom, egyik játékomba letöltöttem egy Supra modot, meghibásodtak tőle a játék fájljai, megnéztem egy Suprás videót, lefagyott a gépem és kikapcsolt, egyik multiplayer játékomban vettem egy Suprát, utána ellopták az accountomat, egyik haverom megkérdezte, hogy melyik jobb, Supra vagy Bugatti, mondtam Bugatti, mert az gyorsabb, ő mondta hogy a Supra gyorsabb, én mondtam hogy a Supra lassú, erre ő pofon vágott és a falnak lökött és mondta hogy többet ne szigyjam a Suprát, mert baj lesz. Nekem van balszerencsém, vagy a Supra van elátkozva? Ti mit gondoltok erről?

2023. jún. 29. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég inkoherensre sikerült. Nem vagyok vallásos, és erősen kétlem, hogy ennek bármilyen köze lenne a Toyota Suprához. Az "elátkozott" az legfeljebb a saját fejedben létezhet, és más problémákból fakad, ezek manifesztációját nem túl okos ötlet egy bizonyos tárgyra kivetíteni.
2023. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nekem van valami balszerencsém?
2023. jún. 30. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, és nevezhetjük ezt balszerencsének is.
2023. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!