Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsanat a helyesirasi hibakert. Masodszor, a vesszovel nm vagyunk baratok szval ezert is bocsi.


Lassan 1-2 eve folyamatosan lehangolt, nagyon faradekony, motivalatlan vagyok. Mindig ugy erzem h semmire sem vagyok kepes. Mindig stresszelek es viszonylag konnyen ideges leszek. Folyamatosan szorongok es ugy erzem h mindenert hibas vagyok. Nehezen kommunikalok mindenkivel. Eleg surun belegondolok abba h jobb lenne ha nm lennek. Egyre jobban vesztem el az erdeklodesemet azok irant amiket szeretek. Nagyon egyhangunak erzem az eletem pedig sok hobbim van. Remenytelennek latom a jovomet. Szaraz a szam, konnyen izzadok, eros szivdobogast erzek. Orakkal korabban kelek fel a megszokottnal s nm tudok visszaaludni. Egyre nehezebben latom el a napi feladataimat. Koncentralasi nehezsegeim vannak, nehezn dontok.



2023. jún. 30. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Depresszió, pánikbetegség, et caetera. Fordulj pszichiáterhez minél előbb, ha segíteni szeretnél magadon.
2023. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!:)
2023. jún. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!