Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékkal lepjem meg?...

Milyen ajándékkal lepjem meg? Valami kis aranyos ötlet?

Figyelt kérdés
Hamarossan itt az évfordulónk a barátommal és nem tudom mit adjak neki majd. Valami programra gondoltam plusz egy kis ajándék a képekkel de nem tudok sok romantikus programot itt Nagykanizsa és Zalaegerszeg közelében. Valaki tud valami jó programot erre a napra.

2023. júl. 3. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ hogy mit szeret csinálni a barátod ?! :)

Egy ajándék önmagában is nagyon kedves gesztus.

Esetleg ha van kedved,menjetek el piknikezni.

Nem kell hozzá sokminden csak egy szép táj 1-2 rágcsa,üdítő..és legfőképpen a ti képzelőerőtök hogy mit lehet kihozni a helyzetből.

2023. júl. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan dolgot adj, amit vagy amilyen témájút ő szeret. Tőlem szó szerint szinte az összes találkozón kap tőlem valami kézzel fogható helyes kis ajándékot a barátom; szeretem is és sose fogyok ki a kreatív ajándékokból. Nem kell ide évforduló, ünnep minden nap.
2023. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!