Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik volt a top 5 legjobb...

Melyik volt a top 5 legjobb év szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem:


5.: 2013 - Abban az évben készültek a legjob játékok és a két kedvenc játékom is abban az évben jött ki (GTA V és BeamNG DRIVE)


4.: 2016 - Abban az évben volt a legjobb autóversenyt nézni, gyorsabbak voltak meg jobban is néztek ki az autók, a versenyzők normálisabbak voltak, meg a NASCAR is akkor volt a legjobb.


3.: 2017 - A játékokba telepíthető modok/DLC-k jobbak, kreatívabbak voltak, jobban meg voltak csinálva, jobb volt a minőségük, és a játékfejlesztők nagyrésze nem pay-to-win játékokat csinált.


2. 2021 - Abban az évben volt a legtöbb időm gépen játszani, kivittem 3-szor a GTA V-t, 8-szor a San Andreas-t, a BeamNG-be egy rakat ütközést csináltam és a FlatOut 2-vel is nagyon sokat játszottam.


1. 2022 - Az eddigi legjobb évem, akkor fejlesztettem a gépemet, GTA V-ben utcai versenyeken mindig nyertem, az internetre feltöltött BeamNG-s képeim sok like-ot kaptak, a GTA Online-ból még a szart is ki grindoltam, csináltam ezerrel a küldetéseket, szereztem benne egy rakatnyi pénzt és kocsikat, versenyeztem, meg minden ilyesmi, elkezdtem a BeamNG-be modokat készíteni, a My Summer Car-ba készített modjaimat sokan töltötték le, a Download Point (DP)-imet beváltottam az eredeti GTA IV-re összes DLC-vel, aztán elkezdtem kivinni a GTA IV-t, amit utána feladtam, mert rohadtul nehéz, és még a FlatOut 2-ben is majdnem mindig én nyertem. Nektek melyikek voltak a top 5 legjobb éveitek?



2023. júl. 5. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

2002 - akkor születtem. :D

2012 - a szüleim válása után tiszta év. Sokat voltam egyedül és rengeteget tanultam.

2017 - vége lett az általános iskolának. Utáltam odajárni, az osztályt sem szerettem. Plusz a középiskola, ahol jól éreztem magam.

2020 - ekkor ismertem meg a párom 😊

2022 - a jogsi éve 😀 Ekkor költöztünk össze csak kettesben.

2023. júl. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%
0, 1, 2, 3, 4.
2023. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

2019, 2019, 2019, 2019, és 2019.


Globálisan nézve egy kiemelkedően sikeres év volt, az utóbbi idők legnagyobb fejlődési potenciálja volt ebben az évben.

2023. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
55%

2015: ekkor léptem be az internetes életembe, az első telefonom ekkor került a kezembe (egy Samsung Galaxy Pocket Neo) és megismertem a YouTube-ot. Már hiányoznak azok a pillanatok, amikor hazamentem a suliból, és bekapcsoltam egy FanMadeMaker, vagy egy Minecraft gameplay videót.

2017: ekkor kezdett el kialakulni a személyiségem, és próbáltam a magam útját járni.

2019: 2019-ben váltottam iskolát, ahol jó tanárok voltak, és lehetett velük normálisan beszélgetni. Megértőek és tisztelettudóak voltak, szerencsésnek érzem magam, hogy 3 évig ilyen tanáraim voltak.

Illetve ebben az évben voltam először szerelmes, ami bár nem sűlt el jól, jó tapasztalatokat szereztem.

2020. Rengeteg történés a magyar interneten, leginkább a Youtube-on, amiket élvezettel lehetett végig követni, és nevetni. Ebben az évben szinte már kiforrott személyiséggel rendelkeztem, persze még gyerek voltam.

2022: ekkor ismertem meg a legjobb barátaimat, akik nagyon fontosak nekem, és szeretem őket.

2023. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!