Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leandert milyen gyakran...

Leandert milyen gyakran öntözitek?

Figyelt kérdés

Ha süt nap tényleg nem szabad?

Aki keveset van otthon hogy oldja meg?



2023. júl. 5. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A leander, ha dézsába, vagy más nagyobb edénybe van ültetve, és nem szabadföldbe, úgy nagyon vízigényes növény, illetve akkor szépek a levelei, borul teljes virágzatba, ha sok vizet kap. Én minden nap megöntözöm őket.
2023. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Értem,de egy nap egyszer elég akkor?

Volt olyan nyár talán 2015 amikor nagyon meleg volt, akkor egy nap négyszer is megöntöztem.

2023. júl. 5. 21:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha időd engedi, naponta többször is meg lehet locsolni, de nyilván ilyenkor egy-egy öntözés alkalmával nem adunk annyi vizet, mint amikor csak egyszer öntözünk. Az pedig, hogy süt-e a nap vagy sem, nem releváns.
2023. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egyébként szépen virágba vannak borulva, csak néhány levél megvan sárgulva és azt hallottam hogy azt a kevés locsolás okozza.
2023. júl. 5. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Van-e a cserép alatt alátét? Ha nincs, tegyél alá, és minél nagyobbat. Akkor jó az öntözés, ha nem kizárólag felülről kap vizet, hanem az alátétet is teleöntjük. Így tudjuk a legjobban ellátni a megfelelő vízmennyiséggel.
2023. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van alatta igen,oda nem szoktam önteni bár mindig odafolyik,akkor holnaptól úgy csinálom.
2023. júl. 5. 21:18
 7/14 anonim ***** válasza:
És még valami! Rendszeresen tegyél az öntözővízébe tápsót. Nagyon fontos, mert a leander gyökerei szinte "megeszik" a földet.
2023. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ok,szoktam de nem túl gyakran.
2023. júl. 5. 21:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Gyakran járok Cipruson, ahol 8 hónapig egy csepp vízet sem kapnak, mégis, szinte gyomnövényként ott vannak az egész országban.
2023. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen ez érdekes:)
2023. júl. 5. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!