Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Soha nem utaztam vonaton hogy...

Soha nem utaztam vonaton hogy kell? Lehet kicsit gáz 2023ban de eddig nem volt rá szükségem...2x kell átszálni és félek komolyan nem szeretnék eltévedni valami tipp esetleg?

Figyelt kérdés
Oké hogy nézem a térképet telefonon meg kérdezek de mivan ha nem értem amit mondanak ?

2023. júl. 7. 05:29
 1/1 anonim ***** válasza:
89%

Nézz úgy vonatot, hogy biztosan legyen időd átszállni (tehát kalkuláld bele, hogy simán késhet bármikor bármennyit).

A nagy kijelzőkön látni fogod, hogy mikor, honnan (melyik vágányról) és merre indul a vonat. Ez alapján el fogsz tudni tájékozódni. De ha nem megy, biztosan fognak segíteni.

Tudd, hogy mikor kell leszállnod, így nem kell magad utolsó pillanatban leverekedni a vonatról

2023. júl. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!