Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szappan "maradék" prést vagy...

Szappan "maradék" prést vagy hasonló egyszerűbb ötletet szeretnék a megmaradt szappanokhoz. Létezik valamiféle szappanprés?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szappan "maradékokat" kidobni, évekkel ezelőtt valahol láttam "szappanösszenyomót", amivel ezeket a végeket össze lehet préselni egy nagyobb darabbá, valaki hallott már ilyesmiről? Azóta sem találtam sehol.

Tudom, lehet főzni meg kiönteni meg formázni, de ennyit nem szeretnék vele szórakozni, egy szappan prés vagy valami hasonló pont ideális lenne.



#szappan #szappan prés #soap mold #szappan maradék
2023. júl. 7. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ráragasztod a újra.

Mikor már vékony, élőveszel egy új szappant és nedvesen összeragasztod őket. Reggelre tök jól összeszáradnad, összeragadnak. Nem kell kidobni, préselgetni.

2023. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit áztasd be, utána kézzel össze lehet nyomni.
2023. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja köszi, ezek végülis nem rossz ötletek.
2023. júl. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!