Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam ki a maradék 2...

Hogyan bírjam ki a maradék 2 hetet a munkahelyemen, ha nagyon rosszak a körülmények?

Figyelt kérdés
Igazából nincs felmondási időm jelenleg, akár már ma is mondhatnám, hogy jó soha többet nem megyek, de úgy gondoltam a pénz miatt maradok még 2 hetet, mert jól jönne... viszont nagyon vergődésnek érzek minden napot, iszonyat sok a feladat is, úgy érzem több szempontból át lettem verve az interjún. Valami tipp, hogy lehetne elviselhetőbbé tenni, ha konkrétan minden nap úszok a munkában és iszonyatosan stresszes?

2023. ápr. 15. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj legtöbb emberrel, hogy olyan szinten pénzt hajszolja, hogy elfeledik azt: az egészség fontosabb.


De te tudod.

Anno én kritikus állapotban voltam volt munkahelyemen. Annak örültem, hogy az akkori új tulajjal normális voltam, emberként kezeltem és ennek hála szabadulhattam egyből, amikor felmondtam.


Az a lelki, mentális és testi felszabadulás elképesztő érzés volt. S ezt megköszönve távoztam is.

Nem érdekelt az a pénz...


Annyira rossz nem lehet, ha még bírod s be tudsz járni. Hát viseld.


Inkább lennék az utcán, mintsem olyan toxikus környezetben örlődjek.


Az az eset óta megtanultam: az egészség mindenek felett.

Ugyanis a stressz kihat a testre keményen, nekem számos komoly gyulladást is okozott és a dokik semmit se tudtak kezdeni azokkal, mert a probléma gyökere pszichés volt.


Akkoriban elhatároztam: törekedni fogok ezen a téren is a jobbra. Úgy is lett.


Pénzed bármikor lehet, egészséged viszont megfizethetetlen.

2023. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Írasd ki magad táppénzre. Ha olyan az orvosod, akkor kiír, vagy esetleg mehetsz pszichiáterhez is, az hónapokra ki tud írni.:D
2023. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen picsogi :D
2023. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

két hét? És nem bírod ki? Mi van ott? Sóbánya? Ha ez igaz, akkor te alkalmatlan vagy bármilyen munkahelyi létre.

Tarts ki, két hét hamar elmúlik.

2023. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nagyon beletaláltál, ugyanis le is betegedtem… annyira kikészített az egész, sugárban hányok ki mindent, ráz a hideg…

2023. ápr. 15. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár én a kettes vagyok, de akkor jobbulást kívánok neked!
2023. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Igazából nincs felmondási időm jelenleg, akár már ma is mondhatnám, hogy jó soha többet nem megyek, de úgy gondoltam a pénz miatt maradok még 2 hetet, "


Látod, az élet megoldotta. Biztosan megérte ez a 2 hét anyagilag hányással együtt. Gratulálok...

2023. ápr. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!