Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jófogás küldte ezt nekem,...

Jófogás küldte ezt nekem, szerintetek ez kamu vagy tényleg meg akarják venni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Elvileg foxpost-on keresztül valaki megakarja venni, ez igaz lehet vagy megint egy foxpost csaló?



2023. júl. 7. 19:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
És azt mi ennyiből honnan tudjuk?!
2023. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A csalók külön privát üzenetben szoktak próbálkozni. A képből csak az látszik, hogy az oldal saját rendszerén belül egy hiteles vásárlási ajánlatot kaptál. Ez már nem a szokásos átverős módszer, ettől több nem derül ki belőle ebben a szakaszban. Simán lehet egy normális vevő is.
2023. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

[link]


ez a következő lépés, amit kiír

2023. júl. 7. 20:05
 4/24 anonim válasza:
Háztól házig szolgáltatás már a csalók előtt is volt. És jól működött. Szerintem igen meg akarja venni.
2023. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ha kommunikálni próbálsz vele, máris kiderül!
2023. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A végeredményt oszd meg itt légyszíves, hogy mások is tanuljanak belőle, ha átverés volt.
2023. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Ha átverés lenne akkor kapna egy linket hogy adja meg a kártya adatokat. Nos háztól házig szolgáltatás esetén erről szó sincs. Ott csak bankszámla számot kell leadni hogy utalni tudják a pénzt, ha a vevő átvette. Bankszámla számmal vissza élni nem lehet. Szóval ha nem kér bankkártya adatokat akkor nem átverés. A háztól házig szolgáltatás egyébként már nagyon régóta van, és régen én is használtam.
2023. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Gyakorlatilag annyi történik hogy a jófogás megrendeli neked a GLS futárt. Amit te is meg tudsz rendelni a GLS oldalán olcsóbban a jófogás közreműködése nélkül is.
2023. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Mindennel trükköznek a csalók, a háztól házig szolgáltatással is.

Régen érvényes mobilszámmal kellett regisztrálni, hogy jófogás-üzenetben kérdezhess, válaszolhass, ma már anélkül is lehet tudtommal.

Vannak hirdetők, akik ugyanazt a hirdetést 1-1 betű különbséggel több száz példányban felteszik különböző városokban, ez sima spam, a jófogás mégis engedi.

2023. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
6-os, igen, minden rendben volt, szerencsére nem volt kamu
2023. júl. 17. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!