Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi buta ember...

Miért van ennyi buta ember gyak-on?

Figyelt kérdés
Nagyon sok komoly kérdéshez olyan hozzászólásokat olvasok, hogy fogom a fejem az ostobaságaik miatt.. A nagy többséggel lehetetlen szót érteni, csak fújja a magáét mint egy magnófelvétel, amit lehet valami bulvárban olvasott és azóta az a szentírás. Én nem gondolom magam különösen kiemelkedő elmének de nagyon sokszor úgy érzem a körülöttem élő emberek értelmi szintje rohamosan egyre lejjebb zuhan. Persze nem akarok általánosítani, mert ismerek ellenpéldát is szerencsére de úgy gondolom vészesen sok az ostoba, buta ember!
2023. júl. 8. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nos, ha az általad kiírt kérdéseket végignézem, felmerül bennem, hogy bőven elég lenne ha önmagadnak tennéd fel ezt a kérdést.
2023. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Sokan nem akarják megérteni, de igazából a net fórumait az éretlen, neveletlen, senkiházi, tojáshéj a seggén kölök uralja.


Némelyik még nem maszturbál és azért, a többi meg arra maszturbál, hogy nyilvánosan lehet h.lye mindenféle következmények nélkül.


Valamit már kezdeni kellene ezzel a jelenséggel, mert a legtöbb ember ezt nem realizálja és azt hiszi, hogy mindenki felnőtt és belátóképes az internet fórumain.

2023. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Bagoly mondja verébnek, hogy kakukk.
2023. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok, kiírtam néhány kérdést viccből, szimplán szórakozásból is de szerintem ezt a mostanit csak az veszi magára aki kicsit érzi, hogy betalált nála ez a kérdésem. ;)
2023. júl. 8. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ok, kiírtam néhány kérdést viccből, szimplán szórakozásból"

Na pont ennyire fog téged mindenki komolyan venni - akár nekiállsz most itt személyeskedni, akár hisztizel.

2023. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Brühühü! Nekünk nem szabadtréfálkozni? Csak viccből írunk szamárságokat. Én pl. Stolidusból doktoráltam, csak mókás fickó vagyok.
2023. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell mindent magatokra venni? Nem emeltem ki senkit személyesen. Nagy általánosságban kérdezem. De ha nektek jobb inkább velem baszakodni..
2023. júl. 8. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Trágárságodat köszönjük. Jelentve. Kiírsz egy provokatív kérdést és csodálkozol a reakción?
2023. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8 ÚÚÚristen egy csúnya szó... ugye azért még tudsz aludni te kis mauzer? XD

Mint mondtam csak annak provokatív aki magára ismer! ,,I,,

2023. júl. 8. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!