Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltörték a Youtube csatornáma...

Asuslock22 kérdése:

Feltörték a Youtube csatornámat. Valakinek van ötlete? Vagy egy email cím?

Figyelt kérdés

Üdv! 3 napja (egészen pontosan 05.07.2023 este 8-kor) feltörték a Cyber Szamuráj Youtube csatornámat. Kijátszották a 2 faktoros hitelesítőmet. Értesítés nélkül megváltoztatták a jelszavamat.


Még úgy , hogy a másodlagos Email címemet is megváltoztatták. Erre volt már rá példa 2022-ben pont ugyanúgy Júliusban. Akkor megtudtam oldani csak hát nagyon sokat kellet várnom (kb 4 hétig) mire nagy nehezen tudtam bárkivel kommunikálni. Próbáltam a fiókot helyre állítani ,de valami USB pendrive helyre állítást kér , Hozzá teszem nem én csináltam ezt a biztonsági rést. Megpróbáltam a "próbálkozz máshogy" funkcióval ,de azt az emailt kéri amit feltörtek.-Szeretnék segítséget kérni. Azóta felrakott 3 olyan videot amit nem én csináltam. Természetesen a Yt azonnal letiltotta. Azóta pihen a csatorna nem csinál semmit se vele. Írtam supportnak át küldött egy olyan oldalra amit csak néztem ki a fejemből. Nagyon tanácstalan vagyok. Valaki tud segíteni?



2023. júl. 8. 21:51
 1/1 anonim válasza:
Úgy látom már visszaszerezted a fiókodat!
2023. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!