Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez beteges szerintetek?

Ez beteges szerintetek?

Figyelt kérdés

Én akkor érezNÉM jól magam, ha kitervelhetnék valamit és megvalósíthatnám. Nyilván nem arra gondolok, hogy eltervezem, hogy ma fürdök,

majd el is megyek, hanem emberekre értem. Például ha van egy dolog amit be szeretnék bizonyítani és ahhoz az kell, hogy a másik

fél behúzzon nekem 1-et, akkor addig hergelem amíg meg nem teszi, mert csak a cél lebeg előttem.

Én igazából abból tudok önbizalmat nyerni ha egy ilyet vagy ehhez hasonlót megteszek és a sok semmittevés, meg az órákra beülögetés

folyamatosan veszi el az önbizalmam, míg végül már nem leszek önmagam vagy önmagam valamilyen torzulata leszek. Még ha valami kis

dolgot is csinálok itthon poénból az is irtóan fel tud dobni, hatalmas inspirációt ad. Én ettől vagyok boldog, ez kell nekem.

Az ok-okozati viszonyok miatt végül nem történik semmi, mivel: nem foglalkozik velem senki-->nem történik semmi-->inspiráció vesztés

-->ötlettelenség-->unalom-->SEMMI (+némi önbizalomhiány de nem helyrehozhatatlan). És ez így ismétlődik, amíg egyszer csak adott lesz

egy lehetőség megfelelő körülmények közt de hamar vége, viszont úgy érezhetem magam mintha a fellegekben járnék. :D

A többi napra viszont marad pár sorozat vagy film, persze a jobb fajtákból, ahol a főszereplőnek ADOTT mindig egy egy ilyen lehetőség és akkor azonosulok vele(nyomozófilmek, néhány jobbfajta akciófilm, dr house, mentalista),bár nyomába sem érhet a valóságban megcsinált terveknek.

Minden mást unalmasnak és erőltetettnek érzek, részben ezt a kérdést is, csak szerettem volna kiírni. Ja és a kérdés címe is csak azért az ami, mert ez rövid azaz hívogató és tudom, hogy ez kell az embereknek. :D


2010. okt. 13. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szivesen megismernélek:D

szeretem az olyan "beteg" alakokat mint a dr.house meg a mentalista:D

2010. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
17:34 Nem hinném, hogy teljesen olyan lennék, őket mindenki szereti amúgy is.. képernyőn. A valóság kicsit más, főleg ha veled történik. Én megtapasztaltam milyen felemelő érzés számomra, ha egy terv sikerül, csak olyan unalmasak a hétköznapok, hogy milyen tervre lenne szükség? Kicseréljem minden nap a székem valaki máséra vagy mi? Annyira megöli az elképzeléseimet ez a beskatulyázás, hogy azt sem tudom mikor éreztem magam utoljára teljesnek. Az emberek amúgy sem szeretik az okoskodókat, főleg ebben a korban, amennyi én is vagyok (17) talán ebben a korban legerősebb a csorda ösztön az ovi után persze.
2010. okt. 13. 17:42
 3/19 anonim ***** válasza:

leirnád pár tervedet?

hátha kitudok találni valamit neked

2010. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét tervem, ezeknek maguktól kell jönnie, kell egy ügy. Ha lennének konkrét terveim, akkor nem lenne baj amit leírtam a kérdésben.
2010. okt. 13. 17:48
 5/19 anonim ***** válasza:
arra gondoltam, amiket eddig cisnáltál
2010. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez a kérdésed most nagyot ütött. Olyan rég nem csináltam semmit, hogy már halványulnak az emlékek. Oké először is elhitettem egy lánnyal, hogy meleg vagyok, ez 1 nagy dobás volt ha érted mire gondolok. Az egyik tanévre fogadtam valakivel, hogy tanulás nélkül végig tudom csinálni..sikerült. A többi csak ilyen kisebb dobás volt, de nekem igazi ügy kell, amivel foglalkozhatom, biztos elsőre nem menne döccenés mentesen, bele kellene jönnöm, de tudom, hogy ezt élvezem, minden mást unok és ezt most nem csak olyan légből kapottan mondom, mivel KIPRÓBÁLTAM egy csomó dolgot, fizikai munkától kezdve amit el tudsz képzelni, de egyik sem fogott meg igazán, vagy csak rövid időre, de ez teljesen. Ez kell nekem.
2010. okt. 13. 17:58
 7/19 anonim ***** válasza:

mér ütött nagyot?

az egyik haverom azt csinálta, hogy szerzett egy internetes havert, és amilyen irási stilusa volt a haveromnak(tudod vannak olyanok akik xd-znek meg lol-oznak, vagy ugy irnak mint én, vagy nagybetű és pont a végén stb)szal ahogy ő irt, arra akarta megtanitani azt az isternetes havert,ugy, hogy mindennap beszélt vele, de nem mondta konkrétan hogy mit akar

az internetes csóka meg azthitte hogy csak barátkozni akar, és közben nagyon sok mindent megtudtak egymásról. ez volt a haverom második terve, hogy leirt 10 dolgot egy papirra, amiket megakar tudni róla. de nem olyat hogy pl kedvenc szin, hanem komolyabb dolgokat, amiket csak akkor mondanak el emberek, ha már jól ismerik egymást

nemtudom ez neked mennyire jó:D

és az ugy nemért, hogy csak simán az elején megkérdezte, mert ugyse mondta el vola neki, meg lehet hogy nembeszél az internetes csávó vele többet, és a terv megbukott

2010. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Érdekes. Bár neten én már annyi mindent megcsináltam, hogy ez nekem már uncsi, élőben kell, és nem olyan amivel annyira ártanék másoknak, de nekem szórakoztató.
2010. okt. 13. 18:17
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan vagy mint én..:D Leszarom hogy mi történik, csak történjen valami, akármennyire is rosszul jövök ki belőle, a kaland a lényeg. Én olyanokkal szoktam szórakozni, hogy hazafelemenet csak úgy felszállok valamilyen buszra, és megyke amerre visz, vagy bemegyek számomra eddig ismeretlen helyekre. Vagy mondjuk egy fényképezővel szaladgálj egy plázában, menny oda emberek mellé, és gyorsan pózolj velük egyet:D
2010. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ezzel senkinek sem ártanál

ugyanezt ellehet játszani élőben is egy ismeretlen emberrel, de akkor ott csak a második terv jó

2010. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!