Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövőre a kondi termi edzést...

Jövőre a kondi termi edzést szeretném felvenni a Miskolci egyetemen. Hol található a kondi? Illetve hogy működik az aláírás és akik nem járnak az egyetemre is járhatnak oda kondiba?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a kötelezően teljesítendő testnevelés keretében vennéd fel a konditermi edzést? Én is úgy teljesítettem. Egy szemeszterben 10 alkalommal kellett bemenni egy órára az aláírásért. Nem nézték, ki mit csinál, csak ott legyél, és mássz fel egy gépre,nem baj, ha nem izzasztod halálra magad. A tesin belül választható dolgok közül szerintem ez a legjobb opció.


Anno amikor én oda jártam (2016-ban végeztem), akkor az E/4-es kollégiumban volt a konditerem. Oda szerintem külsősök nem járnak, mert az Uni Hotelben is van egy, és oda mehetnek olyanok is, akik nem egyetemisták.

2023. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Légkondi? Vagy mi? Gépészmérnökire jársz?
2023. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Tudod melyik egyetem. Felemeled a telefont és megfelelő embertől információt kérsz. Nem szégyen.


Meg kell sokaknak tanulni ezt, hogy megfelelő helyen, megfelelő embert kérdezzen.


Ahogy a NAV-ba se mész kérdezni az ügyfélszolgálatot "hol találod dr x-y sebészt".

2023. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Már az Uni-gymben kell teljesíteni a kondis tesit, 2022/23 őszi félévben 30 óra kellett, nem tudom, változtattak-e rajta.

Bemész, lepecsételik a kártyát, egy órát elkínlódsz valamilyen gépen aztán jónapot.

Ellenben meg kell venni a bérletet, ami nem drága a többi kondihoz hasonlítva (sőt), de érdemi edzést elég nehéz végezni a folyamatos tömegnyomor meg némelyik gép állapota miatt, így én pénzkidobásnak érzem.

Inkább a délutáni sportfoglalkozások (pilates meg ilyenek), amiknek értelme is van és ingyenesek.

2023. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, úgy látom jó sok minden változott, mióta én teljesítettem ezt a tárgyat. 😅 Az szép, hogy még fizetni is kell érte... anno ingyen volt. Elvégre nem jó kedvemből megyek oda, hanem mert kötelező.
2023. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azóta végeztek a 4-es kondi felújításával, lehet visszakerül oda a tesi, de mivel az uni-gymből bevétel van… hát nagyon meglepődnék
2023. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2. félévben 10k volt 20 óra.
2023. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

UNI-gym-el szerintem semmi baj nincs, már ha az ember a drágább bérletet veszi, ami az egész szemeszterre kitart és korlátlan használatot biztosít. Ezt azért írom, mert vannak kifejezetten hallgatóknak a tesi teljesítéséhez ilyen 20-30 alkalmas bérletek, attól függ, az adott félévben éppen mennyit várnak el. Ezek olcsóbbak, viszont csak hétköznap 8:00-16:00-ig lehet velük menni azt hiszem, az meg kb. lehetetlen akkor, ha nagyon zsúfolt az órarended.


Én megvettem a korlátlan szemeszterbérletet, azzal meg simán lehet menni reggel 6-7-re is, meg este 8-ra is, akár hétvégén is, így nincs tömegnyomor. Én mindig reggel vagy este mentem, sokszor hétvégéken. Nyilván hétköznap délután rengetegen vannak, az tényleg vállalhatatlan. Amikor meg már kész a tesi, még akkor is lehet menni vele a szemeszter végéig, így ezt akkor ajánlom, ha nem csak a tesi teljesítése miatt választod ezt, hanem mert tényleg le szeretnél járni rendszeresen.


Amúgy 45 percre adnak 1 pecsétet ( öltözéssel együtt ), és simán meg lehet csinálni hogy másfél órát vagy bent, közben kimész egy 5 perc szünetre, visszajössz, és kapod is a második pecsétet pedig lényegében aznap csak egyszer sétáltál be a terembe.


Szerintem megéri a pénzt amit kifizetsz rá, ami nem egy hatalmas összeg ( 20k körül volt talán tavaly a hallgatói szemeszterbérlet ha kártyával fizettél ). Ha viszont ez nem opció akkor rengeteg másik lehetőség van még, tenisz, túra, lövészet, foci stb...

2023. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!