Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk!Nektek melyik jönn be ha...

Fiúk!Nektek melyik jönn be ha a lány husis vagy vékony?Én még husis vagyok vagy már elhízott?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok 70 kg-val.

16/L.


2023. júl. 14. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Egy fiú nem azt nézi hogy husis vagy vagy sem, hanem azt hogy illik/passzol-e hozzád, a személyedhez az az alkat. Ez csak a külső. A belső értékek valószínűbb hogy fontosabbak lesznek egy önértéktelenedett személlyel szemben. 26f
2023. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Husis vagy kicsit,edzeni kéne
2023. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Ehhez a magassághoz normál izomzattal nagyjából szerintem 55 kg az ideális. Nekem ugyan nem jön be a túlsúly, főleg ennyi, de valakinek igen, még több is akár, mindenesetre nem túl egészséges a mostanában futó reklámok ellenére. Emellett nem szeretem ezt becézgetni, hogy duci, meg husi, ez a probléma kisebbítése, elviccelése.
2023. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sokan mondják hogy sokkal kevesebbnek nézek ki mert homokóra alakom van de inkább a fenekemre és a combomra hízok és emiatt kellenek ugye a nagyobb nadrágok.
2023. júl. 14. 21:08
 5/12 A kérdező kommentje:

1.válaszoló köszönöm szépen teljesen igazad van ebben.


2.válaszoló kicsit nyers


3.válaszoló hogyha arányosan oszlik el rajtam a kiló akkor már nem is lehetek szép csak 50 kg-val?

2023. júl. 14. 21:12
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
3. vagyok. Nem szépséget kérdeztél, ami ugye szubjektív, hanem hogy kinek mi jön be. Én leírtam a saját véleményem. Te kérdezted, nem tudtam, hogy csak pozitív válaszokat vársz, hogy így is gyönyörű vagy, meg hasonló hülyeségeket, mint a Dove reklámokban... Kétségtelen, hogy vannak, akiknek mondjuk 100 kg-os nő az ideálja, de a nagy többségnek nem jön be a túlsúly, vagy csak minimális mértékben, főleg ha rajta sincs sok. A másik, hogy én 55 kg-t írtam, nem 50-et, és azt sem, hogy csak úgy lehetsz szép. Azt sem gondolom, hogy mindenki szép, aki vékony, azt is bőven túlzásba lehet vinni. Én is azt javaslom, hogy kezdj el valamit edzeni, lehetőleg olyat, ami erőkifejtéssel jár, nem elég egy kis kocogás esténként. Attól még sokáig nem kell félned, hogy izmos leszel.
2023. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem a vékony alak tetszik, kimondottan vékony alak, így nagyon messze vagy az ideálomtól, kb 20 kilóval ehhez a magassághoz.

Ahogy előttem is írták, a szépség szubjektív.

Csak látom a negatív kritikát nem igazán viseled el, ahelyett pedig, hogy tennél valamit érte, olyan fogalmakon rágódsz, hogy elhízott/husis jelzőt aggass magadra, saját magad megnyugtatva, hogy még nem vagy elhízott. Holott te is érzed, hisz feltetted így a kérdést, hogy kissé meghíztál. Egy BMI is megmondja, vagy egy okos mérleg még jobban, hogy túlsúlyos vagy. Lehet még az alsó határa, van feljebb nyilván bőven, de már belecsúsztál. Itt még azt mondom nem késő ellene tenni, de ha tovább nyugtatgatod magad, miközben felszalad pár kiló még, akkor finoman szólva is b***hatod. Abból már szépen lefogyni nem fogsz, anélkül hogy ne lógna a bőröd, stb. Meg az egészséged... de hát te tudod mit szeretnél. Vagy #fogaddelonmagad, és ne törődj semmivel, ne foglalkozz mások mit gondolnak rólad, majd az elhízással járó betegségek, problémák megteszik idővel.

2023. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen majd olyan augusztusban elszeretnék kezdeni edzeni mert volt egy hatékony fiétam májusban ami miatt legogytam 2 hét alatt 4 kg-t szóval majd azt szeretném újra elkezdeni.



Nem is akarok izmos lenni mert az szerintem gusztustalan.

De amúgy meg sokan mondják hogy egyáltalán nem látszik meg rajtam a túlsúly mert arányosan oszlik el rajtam és attól hogy még felszedtem pár kilót megmaradt a "csodálatos" alakom ami annyit tesz ki hogy vékony derék széles csípő

2023. júl. 15. 14:50
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
2 hét alatt 4 kg túl sok, gondolom alig ettél, és izomból is fogytál ezért bőven. Továbbra is az edzést javaslom, lehetőleg nehezet, és mellette rendes diétát, nem éhezést.
2023. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak s kenyeret meg mindenféle cukrot hagytam el meg mindennap 2 órát edzettem de ugye sokan mondják hogy valakinek sokat kell dolgozni azért a 4 kg-ért is meg valakinek kevesebbet
2023. júl. 15. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!