Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti összejönnétek egy súlyosan elhízott lánnyal?

Figyelt kérdés
A dokim szerint 40 kiló felesleg van rajtam, bmi szerint is...
2019. jan. 15. 11:51
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
64%

Nekem kb 7 van ami hat szerencsére nem nagyon látszik de az is nagy szívás

De eddig senkinek se kellettem

Most belekezdtem egy bazinagy dietaba hatha sikerul valami

Biztos lesz olyan srac szóval semmi para

Csak sokáig kell varni és ismerkedni, nem pedig a 4 fal között ülni

Azert kitartást

2019. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi vagy összesen?
2019. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Én birom ha nem csontsovany vagy vékony a lány. DE! BMI maximum 25.

2019. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%
40kiló felesleg?Biztos,hogy nem,ez már beteges.
2019. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
42%
Minden vágyam egy ilyen lány
2019. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2019. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
49%
Engem izgat ahogy leteper, kilapít. Összejönnék vele. Utána segítanék neki lefogyni mert egészségesebb.
2019. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
51%

Én ismerek egy olyan lányt aki elég durván el van hízva és mégis van pasija. Erősen állítom hogy azon a lányon nem 40 kiló felesleg van hanem szerintem van az 60 is. Iszonyatosan el van hízva, de jó fej, meg aranyos, meg szép arca is van.

Szóval nem lehetetlen neked kérdező a pártalálás mert azért a nőknek sokkal könnyebb, de azért tenned is kell. meg ha tényleg ennyi felesleg van rajtad akkor kezdj bele a fogyásba. Nem drasztikus diétát kell követned meg ne hirtelen akarj megszabadulni heti 5 kilótól hanem fokozatosan. Egészségesen étkezz, és ne éhezz ez a legfontosabb. A másik meg a testmozgás. Lassan fogsz lefogyni de fél év alatt lesz látványa, és sokkal fittebb leszel, meg fizikailag is sokkal jobban fogod bírni a terhelést.

2019. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

És ekkora felesleggel szerintem ne a pasizás miatt aggódj, hanem az egészséged miatt. Inkább arra koncentrálj. Ha normálisabb lesz a súlyod, akkor az életed minden területe könnyebb lesz, a pasizás is.

2019. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Hát én egészséges vagyok. :D
2019. jan. 15. 13:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!