Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pusztítják el inkább...

Miért pusztítják el inkább maguk körül az emberek a természetet?

Figyelt kérdés
Itt hozzánk nem messze van egy ház és körülötte elhanyagoltabb növényzet. Szép fák csak rendbe kellett volna tenni őket kicsit meg a füvet lenyírni erre kivágták az összes fát. Miért írtanak ki az emberek mindent ahelyett,hogy rendberaknák?

2023. júl. 17. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem is egyik kolléganőm vett egy házat. 40 fa volt a kertben. Mondtam neki hogy hagyjon meg párat, nyáron jó lesz az árnyék. Nem, neki nem kell fa! (idióta).


Erre most nem tudja mi legyen, itt a kánikula, nincs klíma, hatalmas a ház.. És még a kertbe se tud kimenni, sehol semmi árnyék.


Az ilyen embereket úgy vágnam le a hegy tetejéről, hogy csak nyekkenne.


Mi meg járunk fákat ültetni a 10 millió fa alapítvánnyal országszerte.

2023. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van aki ilyen "rendet" akar hogy még az utolsó falevelet is felszedi hogy ne legyen "mocsok" de az értelmesebb emberek már nem így élnek és elég sok van már belőlük.
2023. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1/


Nálunk az önkormányzat úgy oldotta meg pl az egyik temető gyomtalanítását,hogy a fél temetőben kivágatta a fákat.Pedig egy nagyon szép erdős temető volt és nem a fákkal volt a baj.

2023. júl. 17. 18:47
 4/4 A kérdező kommentje:

2/


Nekem az egyik szomszédom pl kivetette a szilvafákat mert,hogy úgy se eszik szilvát meg az egész keretet lecsupaszította mert a fa csak útban van ami tőlünk valamennyire átlóg de gondot nem jelent azt is folyton le akarja vágatni.Egyébként a mi udvarunk tele van fákkal olyan mint egy erdő imádom,madarak meg minden is van.

2023. júl. 17. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!