Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért beszélek alvás közben?

Miért beszélek alvás közben?

Figyelt kérdés
A párom hívta fel rá a figyelmem. Heti párszor mondok 1-2 szót alvás közben. Miért van ez és mit tehetek ellene?

2023. júl. 19. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez természetes dolog, semmit nem kell tenni vele.

Amúgy meg orvosi kérdés, nem?

2023. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elő fordul mindenkivel..Állítólag én kiskoromba fel is álltam ilyenkor és matattam...
2023. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan beszélnek, csak van, aki nem tud róla, mert ha jó alvó a másik, akkor ő is alszik és nem hallja.

Sajnos én is motyogok álmomban, egyszer letöltöttem egy alkalmazást a telefonra, ami vette az éjszakai zajokat. A hideg kirázott, mert mindenféle érthető és érthetetlen félmondatokat hallottam, amire persze nem is emlékszem. Rögtön le is töröltem a telefonomról, azóta sem mertem újra felvenni. Jobb nem hallani ezeket. Csak akivel egy helységben alszom, azt sajnálom, ha felébred és hallja ezeket... Elég kínos tud lenni, főleg ha valami indiszkrét dolgot árul el az ember. Én pl valami elképesztő fickót emlegettem. 🤣

2023. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!