Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beszélek alvás közben, ez...

Beszélek alvás közben, ez ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

(Nem tudom, hogy jó kategóriába írom-e, ne haragudjatok, ha nem.)

Néha szoktam beszélni álmomban, és sajnos eléggé érhetőek a dolgok, amiket mondok. Eléggé kellemetlen tud lenni, főleg kirándulások alkalmával vagy amikor ott alszok egy barátomnál. Teljesen hülyének néznek, ahogy random dolgokat mondgatok. Lehet ez ellen tenni valamit? Hogy ez teljesen megszűnjön.

Nem tudom, mi váltja ki, talán a stressz. Annyira zavar, sosem tudok nyugodtan aludni, ha nem otthon vagyok. Segítsetek, mit tudnék tenni ellene?


2018. okt. 29. 22:40
 1/2 anonim válasza:

Sajnos én is ugyan ezzel szenvedek. A kiváltó ok részben biztos vagyok, hogy a stressz, szóval próbálj meg nyugis környeztet teremteni magad köré (ha te is hasonlóan szorongós típus vagy, mint én is ez valószínűleg nehezebben fogy működni, de akkor próbálj meg olyan dolgokat csinálni, felvenni amitől jól érzed magad és olyan emberekkel körülvenni magad akikkel szintén jól érzed magad, így kevesebb lesz a szorongás/stressz esélye)

Szerintem a némiképp kiegyensúlyozott élet is fontos, vagy némi rendszer az ember életében. És ami napközben felgyülemlik benned, fontos, hogy levezesd, akár edzéssel, vagy csak írd le egy lapra/telefonodba amit gondolsz, így elalvás előtt nem lesz min rágódj. Nekem ezek tudtak segíteni, remélem neked is tudnak majd, mert átérzem a helyzeted.

2018. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2018. nov. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!