Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki mar rendelt...

Van itt olyan aki mar rendelt az emagrol ilyen zold lezert? Ez a neve Tnagora erőteljes zöld lézer mutató, 1 lítium-ion elem, 6800 mAh, fém, 10000 mW, maximális hatótáv 10 km hogy teljesitett?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire használnád? Kb. 1 óráig szórakoztató játék, utána ráunsz. Ha meg más szemébe világítasz vele, nemcsak elveszik de eljárást is indítanak ellened. A leírásban még a hegyi túra lenne az egyetlen értelmes felhasználási mód, de egy pár milliméter széles fénysávot (egy pötty) vajon észrevehetnek-e, az már egy érdekes kérdés. Aki komolyan túrázik, inkább visz magával valami GPS-es kütyüt, és bemondja hol van, nem kell keresni.
2023. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól látom, ebben 1 db 18650-es LiIon akkumulátor, nem mint ők írják ELEM van.

Ma sehol a világon neves gyártóknál (LG, Samsung) nem létezik 4000mAh-nál

(inkább 3800) nagyobb kapacitású...

Nekem van 9800-as.. Ja, a festék sokat elbír. Valóság:1400, annyiba is került, nem volt illúzióm..

Akkor?

2023. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Biciklizni szoktunk (tobben) es oda kene nem masnak a szemebe vilagitani meg ilyenek :D

Szóval akkor ez jóféle lehet vagy vacak?

2023. júl. 19. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem következtetted ki, hogy hazudnak a műszaki adatoknál, akkor lehet még jóféle is.
2023. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Írtam nekik de sajnos még nem kaptam választ ezért is kérdeztem meg itt valaki rendelt-e már ebből
2023. júl. 19. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a leírás alapján 10 Wattos!!! lézer, ami már nem mutató, hanem fegyver, amit az emag nem fog árulni ;)
2023. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Majd kiderul
2023. júl. 19. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Van ezzel néhány gond.

Kerékpározáshoz minek lézer?

Azzal nem látsz semmit! Csak egy pici pontot világít.

Ráadásul nem is szabályos a zöld fény kerékpáron! Pláne nem lézer!

10000mW. Az 10W! Ekkora reljesítményű lézer modulok gravirozó gépekben vannak. Gravírgépben érted?? Ami elfüstöli a fát, megolvasztja a fémet. Azokhoz adnak védőszemüveget is, mert már a felületekről visszaverődő fény is maradandó látáskárosodást okoz!

Vagyis ez a cucc vagy k..a veszélyes, vagy köze sincs a 10000mW-os teljesítményhez.


Ahogy már írtak, a 6800mAh-s 18650-es akku biztos, hogy kamu. Fizikai képtelenség ekkora kapacutást beletuszkolni egy akkora akkuba. 3600mAh a max. 4000-est nem is láttam még. De ezt a kapacitást is csak kis kisütő áramok esetén lehet elérni.


Vagyis ez a cucc egy lézeres mutatópálca amibe egy ceruzaakku(nál is kisebb) kapacitású akku van építve.

2023. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!