Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Van hogy lefeksz...

Leila-333 kérdése:

Miért van ez? Van hogy lefekszem aludni és el is alszom, de csak olyan 5 percre és felriadok nem tudom mozdulni, alig kapok levegőt és a szívem is nagyon erőteljesen ver a megszokott ütemben. Van amikor viszont csak egy képet látok vagy hangot hallok

Figyelt kérdés
Most is ahogy becsuktam a szemem olyan volt mintha valami a torkomnál fogva ültetett volna fel, énmeg úgy fellélegeztem mint akit most húztak ki a víz aljárol.
2018. máj. 28. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez lehet:


"Az alvási apnoéban szenvedő betegek esetében azonban ezek a garatot nyitva tartó izmok olyan nagymértékben ellazulnak, hogy a légzés nehézzé válik, olyan lesz, mintha egy puha, elázott szalmaszálon keresztül próbálnának levegőhöz jutni."

Forrás: [link]


De azt tapasztaltam hogy rendszeres testmozgással és szellemi kipihentséggel mindez elmúlik.

2018. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!