Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házi szám felvételhez és...

Házi szám felvételhez és keveréshez az audacity vagy a fl studio a jobb?

Figyelt kérdés
A bandámmal szeretnénk felvenni dobot+2 gitárt+éneket, és nem tudjuk melyiket lenne jobb használni. Nekem van egy kicsi külső hangkártyám, de mivel csak demók lennének ezért nem akarunk profi stúdióba menni csak emiatt.

2023. júl. 20. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Audacity: nincs tempó, nincs takk és grid. FL: külön világ, nem alkalmatlan, de sok a fölös mozdulat. Cockos Reaper lesz szerintem az etalon.
2023. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MP Tracker


Felvétel

Lejátszás

Effektezés

Konvertálás

Normalizálás

Taktjel

Ami kell...

Számolatlan dalt, csengőhangot vettem fel vele.

2023. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2+: Ezt is MP Trackerrel írtam meg:


[link]

2023. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ModPlug trackerre gondol a kolléga, így már meg is találod, leginkább OpenMPT mostanság. Hát, letűnt korok technológiája, szerettük a hatékonyságát, de ha van a DAW-odban step editing (Abletonról tudom csak, hogy van), akkor semmit nem veszítesz az érzésből, ami egyébként nyilván nem is tűnik fel, hogy hiányozna, ha pl sose használtál trackereket.
2023. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!