Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltesz a gyakorin?

Mennyi időt töltesz a gyakorin?

Figyelt kérdés
Én van hogy hetekig fel sem jövök, és van hogy egész nap itt lógok. Néha unalmamban feljövök ha valami érdekel.
2023. júl. 23. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 1440 percet.
2023. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kezdőoldal. :) Nem a megszokott életet élem, ahol az e-mail a mindennapjaim része. E-mailbe is majdnem naponta lépek fel. Közösségi oldalakat (mint például a facebook) már több éve nem használok. Csak rendkívül ritkán (kb. havonta) lépek fel oda.


Kérdés mindig van bennem, mert vagy érdekel valami vagy meg kell oldanom egy felmerülendő problémát. Válaszolgatni nem mindig szoktam az olyan kérdésekre, amiket nem én tettem fel, bár az utóbbi kb. 1,5 hónapban igen aktív voltam e tekintetben. Az elmúlt héten megtörtént, hogy majdnem az egész napot itt töltöttem. Nem időpocsékolás részemről. Társaság híján nem beszélek senkivel (értelmes dolgokról) a valóságban, így tehát ez az oldal nekem az életem egy szerves része. És itt nem a szórakoztató kategóriákat és kérdéseket szoktam keresni.


Mivel telefonról gépelek, ezért aránylag több időt töltök itt, mint akik PC-ről vagy laptopról vagy Bluetooth-os billentyűzet használva írnak.

Ha pedig egy konkrét átlagos időre vagy kíváncsi, akkor szerintem átlagban 1-1,5 órát (beleszámítva azokat az alkalmakat is, amikor nem az én kérdéseimre érkező hozzászólásokra reagálok és azokat is, amikor nagyon keveset).

2023. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Össze-vissza. Hétköznap egyáltalán nem szoktam feljönni, hétvégente pedig akár túlzásba is viszem, ha épp nincs jobb dolgom.
2023. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!