Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez taszító nektek vagy...

Fiúk! Ez taszító nektek vagy inkább vonzó?

Figyelt kérdés
A napokban láttam a strandon sok olyan szép csinos fiatal lányt hogy körbe tekerik a derekukat egy kendővel vagy egy törölközővel. Én nő vagyok de nem ítélem el inkább takarják magukat minthogy kitegyenek mindent. Nekem ez kifejezetten szimpatikus. De jó alakjuk volt nagyon csak gondolom nem szeretnék ha a seggüket nézegetné bárki is.

2023. júl. 25. 09:15
 1/4 Justinianus ***** válasza:
58%
Mert azt csak az Instagramon szeretik.
2023. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem, ha nem tekerik körbe magukat, kellemesebb a látvány. Függ attól is, hány évesek, nyilván a serdülőkor előtti lányok nem érdekel, mit csinálnak.
2023. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Én nem a csajok fedetlen testrészeiért járok strandra, arra vannak külön tematikus weboldalak, ott szoktam bámészkodni...
2023. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szokták, ha elmennek mondjuk a strandon egy étterembe.
2023. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!