Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szemüvegtörlőt milyen időnként...

Szemüvegtörlőt milyen időnként kell cserélni, illetve mosni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hideg/langyos vízbe szabad ,de milyen gyakran? Cserélni is mikor érdemes?

Szinte mindig szárazon használtam a szemüvegtörlőt, sajnos a szemüvegem nem tudom, hogy ezmiatt-e ,de karcolódott. Legyen mindig nedves a szemüveg mielőtt tisztítom?

Hogy védjem meg a karcoktól a szemüvegem?


2023. júl. 27. 06:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire koszolódik én ritkán tisztítom a szemüvegem kb havonta mosom ki (megjegyezném én simán bedobom a mosógépbe)

Cserélni pár évente szoktam amikor már fura az anyaga.

Huha hát igen az úgy karcol. Nekem van egy pici sprés üvegem abban ablaktisztítót tőltök és azzal szoktam.

Karcos még a lerakasnál fordul elő, ne az üvegre fektetve tedd le ertelemszerűen, meg nekem van rajta karcálló réteg évekig bírja.

2023. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több mint 30 éves a szemüveg, de nincs rajta karcolás.
márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!