Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Intimkelyhet hogyan lehet...

Intimkelyhet hogyan lehet mikróban fertőtleníteni?

Figyelt kérdés

Az előzőhöz amim volt, nem járt mikrózható pohár, mint a mostanihoz. A mostani Selenacare. A dobozában volt egy kicsi, átlátszó pohárka fedővel, ami elvileg arra jó, hogy ezzel mikróban is lehet fertőtleníteni. A problémám az, hogy a víz állandóan kifut és nem marad annyi a pohárban, ami ellepné a kelyhet, így viszont félek, hogy baja lesz. Emellett azt sem tudom, hány percig kell bent hagyni, milyen fokozaton. És a fedőt (amin amúgy van egy kis lyuk) is rá tegyem mikrózás közben? (Ez a fedő legutóbbi próbálkozásomnál lejött, mikor kiforrt belőle a víz).


Minden választ előre is köszönök.



#intimkehely #Selenacare
2023. júl. 28. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

Én alapvetően nem tennék intimkelyhet abba a mikróba, amiben a kajámat is melegítem. Ez kb olyan, mintha a bilit fertőtleníteném benne.

Igaz, a WC-tartályban is ivóviz van, de én mégsem iszom onnan.

Vagy van 2 mikrótok? :)

2023. júl. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13%
Próbáld meg gyengébb fokozaton.
2023. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!