Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy azok a dezodorok...

Igaz hogy azok a dezodorok amik alumíniumot tartalmaznak mellrákot és egyéb betegségeket okozhatnak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 29. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Miért ne lenne igaz?
2023. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne igaz?
2023. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Alumíniumsókat tartalmaznak, és teljesen veszélytelenek, engedélyezettek az egész világon, csak egyesek mindent lerákkeltőznek, amit nem ismernek.
2023. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Hosszútávon eltömítik a tüszőket, és izzadósabb, büdösebb leszel tőle. Olyan mint a gyógyszer, hogy rászoktatja a szervezted. Ezek idővel kiürülnek egyébként ettől nem kell félni. Csak szerintem pont arra nem jó amire ajánlják.
2023. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Ja bocsi és azt elfelejtettem, hogy rákot annyira okoz, mint egy adag egy pacalpörkölt.
2023. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

#4 "Hosszútávon eltömítik a tüszőket, és izzadósabb, büdösebb leszel tőle" - erről linkelnél valamit? Mert vádaskodni könnyű. Mellesleg én semmi ilyesmit nem tapasztaltam, és mivel a legtöbb dezodor már ilyen, szerintem mások sem. Pedig nem 5-10 éve jelentek meg, hanem kb. 80.

[link]

2023. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Aluminiumtartalmú deoókról van szó. De ha ilyen tapasztalt vagy, gondolom nem vagy meggyőzhető úgy se ezért nem értem miért kérsz linket, de tessék.

[link]

2023. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Erről az aszpartám jutott eszembe :D


Az emberek azt se tudják mi az, de mivel reklámozzák, hogy a Xixo aszpartám mentes, tuti valami gonosz rákkeltő egészségtelen cucc :D

2023. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Köszi, majd elolvasom mind az ezer oldalt :) Még ha részben igazad is van, ez még messze van a ráktól, és a többi mellékhatás (izzadósabb, büdösebb leszel tőle) légből kapottnak tűnik.
2023. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem, nem igaz, nem okoznak:

[link]

2023. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!