Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fedi ez a valóságot?

Mennyire fedi ez a valóságot?

Figyelt kérdés

[link]


Persze tudom ez tudományosan biztos így van de én úgy érzem ránk akarják mindenáron erőltetni a nagy globális felmelegedést és,hogy minden is a mi hibánk.



2023. júl. 31. 11:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiszel a tudománynak, bizonyítsd be az ellenkezőjét: ne égessünk szemetet, ne használjunk autót, hasznosítsunk újra, öltessünk fákat, ne öljük meg az állatokat, ne dobjuk ki az élelmiszerek harmadát, ne vágjuk ki az erdőket, szüntessük meg a szennyező gyárakat, ne az óceánba öntsük a szemetet; és majd egy évtized múlva térjünk rá vissza, hogy javul-e a helyzet.
2023. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
A cikkben szó sincs ilyenről...
2023. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1/


Elhiszem,hogy fogyasztók vagyunk de mindent a nagyok alkotnak a profitért.

2023. júl. 31. 14:32
 4/28 anonim ***** válasza:
Tökéletesen jól érzed. Valamelyik külföldi tv is boncolgatta már a témát, majd megkeresem neked. Amúgy ha hallottál már Schwab-ékról, akkor gondolom tudod, hogy nem túl szép dolgok várnak még ránk...
2023. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4/


Hallottam meg még elég sok mindenről meg ugye érzi is az ember a bőrén nem csak az időjárást hanem az árak meg sorolhatnám.De általában lehülyézik az embert ha ilyenekről beszél vagy jön az összeesküvés elméletes meg bizonyítsd dolog de a hülye észre sem veszi,hogy már van amelyikbe benne él.

2023. júl. 31. 20:20
 6/28 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy lehülyéznek? Nehogymár ne lehessen arról beszélni, amiről a média, a parlamentek stb is hírt ad. Nem szűnik meg valami attól, hogy páran nem akarnak tudomást venni róla.
2023. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

6/


Pont ez a baj,hogy a többség nem akarja tudomásul venni vagy nem informálódnak csak lehülyézik az embert vagy kinevetik.Én most is csak fogom a fejem ahogy nézem a világ alakulását vagyis informálódok,hogy amit még mindig összeesküvés elméletnek neveznek ,hogyan valósul meg.

2023. aug. 2. 00:33
 8/28 anonim ***** válasza:
Micsoda?
2023. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Mégegyszer megkérdezem. Kit érdekel, hogy lehülyéznek? Apokalipszis jelentése: feltárás, kinyilvánítás, leleplezés, mindent elpusztító katasztrófa. Schwab-ék (a "háttérhatalom") felvállalták magukat (!), 3 rohadt év telt el azóta, régóta élesben mennek a dolgok, ráadásul folyamat elkotyognak valamit a YGL-ek is. Szép számban hozza le főként a külföldi média is a dolgokat, de már egy ideje a magyar is. Pont ma néztem meg a Már csak két hét, magyar dokufilmet, az is lehoz jópár dolgot, még Schwab-ékról is. Mondjuk én Gödényt, a kockafejűt, meg a bajszos fószert nem raktam volna bele, sosem bírtam őket, sosem tájékozódtam tőlük, ettől függetlenül viszonylag korrektül vágják ők is a témát. A helyükben kitértem volna a laborra, a GPT-re, Fauci, Marc Van Ranst, Global Future vagy valami. Na mindegy. Azzal nem lehet mit kezdeni, aki szarik bele a saját életébe, jövőjébe. Direkt elszoktam kotyogni dolgokat, pl. hogy lesz hamarosan mégegy pandémia, hogy ha oda érünk, tudják, hogy ez terv része volt, nem a véletlen műve. Többet nem tudsz értük tenni, próbálkozhatsz, de el kell fogadni, hogy van, aki már soha nem fogja tudni, hogy emberek álltak a történt dolgok mögött.
2023. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Van baj, az már látszik...
2023. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!