Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fedi ez a valóságot?

Mennyire fedi ez a valóságot?

Figyelt kérdés

[link]


Persze tudom ez tudományosan biztos így van de én úgy érzem ránk akarják mindenáron erőltetni a nagy globális felmelegedést és,hogy minden is a mi hibánk.



2023. júl. 31. 11:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én büszkén vállalom, hogy felfogom azt, ami ömlik a parlamentekben, médiában, dokumentumfilmekben, kongresszusokon, nemzetközi konferenciákon, előadásokon, Schwab-ék szájából és nem utolsó sorban totálisan az orrunk előtt. Ez lenne a normális. Miért is kéne ezeket a dolgokat tagadni? Fordult a kocka, az lett a konteós, aki szerint minden forrás hazudik és Schwab-ék meg a globális tervük nem létezik.
2023. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"hogy felfogom azt"


Hitegesd magad, kisfiam.

2023. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
#12 Te miért nem fogod fel? Komolyan kérdezem. Mindig is érdekelt, hogy ilyenkor hogyan gondolkodik egy konteós. Hazudik az összes média, a kormányok, Schwab-ék, az egész világ? Kifejtenéd, hogy miért gondolod így és miért nem szabad felfogni semmit semmiből?
2023. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"Mindig is érdekelt, hogy ilyenkor hogyan gondolkodik egy konteós."


Akkor nem ártana magadba nézned, ostoba vadmarha. Nincs great reset, nincs chemtrail és egyéb lószar, amit elképzelsz.

2023. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Na mert mit is mondott ez a Schwab, mit mondanak a kormányok?
2023. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Semmit, neandervölgyi.
2023. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

#14 Nem én tagadom a dolgok létezését, nem én vélekedek úgy, hogy a médiától kezdve minden hazudik. Én felfogom, amit mondanak, felfogom, hogy bizony hogy van Great Reset, amit másnéven új világrendnek hívnak, gyengébbek kedvéért. Ha te mindent tagadsz, szerinted mindenki hazudik, ez kb elmegy vírustagadó szintnek. Sértegetés helyett válaszolj légyszíves. Miért gondolod azt, hogy hazudnak a kormányok, a média, mindenki körülötted? És ha mindenki hazudik, ki mond igazat?


#15 Hogy 2030-ig teljesen átalakítják a világot és az embert is. Ők nem titkolják. Írj rám, ha érdekel.

2023. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
#18 "Nincs great reset" - ezt írtad, közben meg azt, hogy senki sem hazudik. Ha senki sem hazudik, akkor a médiától kezdve a parlamentekig lehozott hírekkel mi a helyzet? Mert ők is az én álláspontomon vannak, miszerint van Great Reset. Döntsd el végre, hogy mindenki hazudik, vagy senki sem.
2023. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem kisfiam, nem voltak ilyen hírek.
2023. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lettek volna? Kezdjük ott, hogy Schwab-ék ország-világ előtt indították el. Többadásos magyar műsor megy egy ideje külön Schwab-ékra, meg a Great Reset témára specializálódva. A rádió is lehozott már jópár adást a témáról. A magántulajdon eltörléséről/bérlésről (ami a Great Reset/új világrend egyik alapeleme) még Matolcsy is tartott előadást, meg az EU parlament is lehozta. Viktorunk milliószor felhozta már a témát, mint a többi globális vezető is. Fit for 55 (fosszilis energia fokozatos kivezetése, szintúgy Great Reset alapelem) olvashatsz róla eu-s kormányzati oldalakon is. Külföldi média erősen hozza lefelé minden téren a dolgokat. Agenda 2030-nével minden kormány, sőt még a magyar települések honlapja is lehozza a szebbik változatot. A "fenntartható" szóval jellemzik az új világrendet, amit meg aztán sima Google rákereséssel is láthatsz, hogy mennyi mindenre terjesztik ki. Nem ártana tájékozódnod. Tudok benne segíteni, ha gondolod.
2023. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!