Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fedi ez a valóságot?

Mennyire fedi ez a valóságot?

Figyelt kérdés

[link]


Persze tudom ez tudományosan biztos így van de én úgy érzem ránk akarják mindenáron erőltetni a nagy globális felmelegedést és,hogy minden is a mi hibánk.



2023. júl. 31. 11:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
8%
Nem tartom valószínűnek, hogy egy homo habilis bármiben tudna segíteni egy modern embernek. A marhák alól klitrágyázhatnál a tanyán, ahhoz talán elég inteliugencia szorult beléd, én meg megspórolnám a személyzetet.
2023. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Azt várná az ember, hogy a homo sapiens sapiens "gondolkodó ember" maradt, csábítja a tudásvágy, az ismeretlen megismerése, a logikus gondolkodásmód, pszichológia, össze tud kapcsolni dolgokat, meg tud érteni alapvető, fontos dolgokat, érdekli a múlt és jövő. De a "modern" ember már nem gondolkodik, nem tájékozódik, nem mérlegel, csak egy báb, akinek az élete felett könnyedén lehet uralkodni. Bárki próbálja a saját kis világából kirángatni, azt rögtön támadásnak veszi, holott "gondolkodó ember"-ként kellene viselkednie, informálódnia kellene az aktuális dolgokról. A többség nem teszi meg, passzív agresszív módon hárít, mint te is. Ezért tartunk ott, ahol.


"A XXI. századi élet legfontosabb ténye az, hogy az emberek meghackelhető állatok lettek. Ha elég adatod van és elég a számítási kapacitásod, akkor meghackelheted az embereket és jobban megértheted őket, mint ők értik saját magukat. Megjósolhatod a döntéseiket, manipulálhatod a vágyaikat és bármit eladhatsz nekik, amit csak akarsz, legyen az politikus vagy árucikk. Ez azt jelenti, hogy az adat válik a legfontosabb erőforrássá a világon." - Yuval Noah Harari


Éééés ha már az emberi evolúciós fajokkal dobálózol folyton, íme a következő lépcsőfok a homo sapiens után.


„Ez lesz a Homo sapiens utolsó generációja.” - Yuval Noah Harari


[link]


[link]


További szép estét!

2023. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

" Ezért tartunk ott, ahol."


Nem kisfiam. Azért tartunk itt, mert minden nertes szart bekajáltok az egynél kevesebb sejttel rendelkező "központi idegrendszerekkel".

2023. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#23 Az állításaimat lehozza a média, parlamentek, kormányok, konferenciák, kongresszusok, minden. Minden forrás mellettem áll, nyilván nem hazudik az egész világ, ez csak a te téveszméd. "Modern" ("gondolkodó") emberként el kéne gondolkoznod ezen.
2023. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmit nem hoznak le.
2023. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mint már említettem a #20-as válaszomban, elég sok helyen lehozzák. Mire szeretnél linket? Írd meg, máris dobom neked.
2023. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem létező forrást nehezen linkelsz.
2023. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Akkor választok én, mondjuk...


Magyar média:

(Több adás lement téma specifikusan)


[link]

2023. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!