Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vinteden csak Vinteden kereszt...

Vinteden csak Vinteden keresztül lehet fizetni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom igen.
2023. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csinálják azt, hogy Vinteden hirdetnek, aztán üzenetben számlaszámot írnak hogy utald ide a pénzt és úgy adják fel. De így tök felesleges regisztrálni a Vintedre, ott a Marketplace, Jófogás, meg a többi amik így működnek. (Arról nem is beszélve, hogy az eladónak is szívás. Ha valaki "rendesen" megvesz tőled valamit, te meg lemondod arra hivatkozva, hogy csak utalás jöhet szóba, akkor negatívat kapsz)
2023. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen
2023. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Sokan csinálják azt... igen, a csalók!

CSAK OTT lehet fizetni.

Amikor bármi mást kérnek, akkor épp ellopják a bankkártya-adataidat.

Első körben az e-mail címedet kérik @ nélkül.

Millió ilyen van a fb csoportokban, sokaknak már mindenét ellopták. És tehetnek ugyan feljelentést, de ők adták meg, holott a szabályzatban egyértelműen le van írva, hogy ne, így a pénzüket már nemigen látják viszont.

2023. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem minden csalás amit a vintedet megkerülve megy. Nekem volt már hogy az illető megvett tőlem 3 terméket, majd 10 perc múla rámírt hogy közben talált még egyet ami nagyon tetszik neki de nem akar duplán postaköltséget fizetni így elutalta nekem az árát és azt is beletettem a csomagba. A számlaszámodon kívül nem szabad semmit megadni, email címet se, ennyi.
2023. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
#4 Én nem erre gondoltam, de ezt le is írtam már az előbb :D Nagyon sok tagnál van kiírva (főleg lengyeleknél), hogy ne használd a vásárlás most funkciót, és akkor üzenetben elküldi a számlaszámot, ahova el kell utalni a pénzt. Nevetséges
2023. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Az is nevetséges, hogy a szabályzatot nem olvasod el OTT, és ITT kérdezel hülyeségeket.

Akkor is, ha lepontozol érte.

Ez is le van írva egyértelműen, és azért ilyen a vinted, mert a sok félekgyelmű nem képes sem elolvasni, sem betartani a szabályzatot.

Ha elolvasnád, tudnád, hogy szabálytalan.

Ha ilyet látsz, jelented, 1 percen belül törlik a hirdetést.

Még 1x megpróbálja, tiltják a fiókját.

És nem, nem fog tudni újra regelni, mert sem ip címe nem lesz másik, sem bankszámlája.

Még 1-2 családtagéval meg lehet ugyan játszani, bár én senkinek nem adnám oda a bankszámlaszámom ilyesmire, a saját gyerekemnek sem. Amúgy meg mi értelme lenne, ha ugyanúgy szabálytalanságra készül, azt is ugyanúgy tiltani fogják.

Könyörgöm, olvassunk már AZON az adott oldalon, amiről szó van!

Vagy ennyire lusták vagyunk, egyszerűbb ide kiírni, ahol nem hivatalos infó van? ztán ha innen talál meg vmi csalás, majd arra hivatkozol, hogy "dehát a gyakorin ezt írták nekem!".

Életképtelenek az emberek, komolyan mondom.

Az meg, hogy már 3 terméket megvett... komolyan, hogy jön ez ide? Megvette, kifizette, nem kérte az email címed, fel sem merül, hogy csaló lenne, annyira nem tartozik ide ez a sztori! Hihetetlen, komolyan...

2023. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a vinteden keresztül lehet eladni/vásárolni. A szabályzatban is benne van.
2023. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!