Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Német gyári munka nyelvtudás...

Német gyári munka nyelvtudás nélkül munkaközvetítővel?

Figyelt kérdés
Mindig olvasom hogy rengeteg magyar van kint gyárakban és vesznek fel még embert nyelvtudás nélkül. De milyen munkaközvetítőn keresztül? Tud valaki segíteni? Csomagolás. Operator. Betanított gyári munkáról lenne szó. Köszi

#munkaközvetítő #Német gyar #Nyelvtudás nelkul
2023. aug. 4. 11:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
3 hónapja szűnt meg a munkám és igen azóta tanulom a németet de még nem értem el az alapszintet, hogy felvegyenek. És mivel sokan mondták, hogy Németo-ban van gyár ahol sok a magyar stb és nem kérik a nyelvet ebből indult ki az egész kérdésem. És igen kiküldtem 40 önéletrajzot és kb 2 írt vissza, hogy betelt az állás... Vmerre csak indulnom kellene. Már nem tudom merre.
2023. aug. 7. 15:02
 12/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen nem értem, hogy a gyár amelyik hirdet mert embert keres és sok Filippinot vesz fel az én jelentkezésemre miért nem reagál... erről ennyit. 8 általánost kér nehogy már az érettségimmel túlképzett legyek...
2023. aug. 7. 15:04
 13/13 anonim ***** válasza:
mert a filippínónak elég a felét fizetni, és de, az érettségivel lehet túlképzett vagy egy betanított operátornak. oda olyan kell, aki nem gondolkozik, csak a keze jár.
2023. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!