Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen megbizhato munkaközvetí...

Milyen megbizhato munkaközvetítők vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kimenni 2baràtommal Ausztriàba dolgozni. Mind a 3an cnc esztergàlyosok vagyunk,de sajnos nem beszéljük a német nyelvet ezért szeretnénk munkaközvetitokon keresztul allasok utan kutatni. Tudnatok megbizhato kozvetitoket ajanlani tapasztalatok alapjan? Keresgetek most az allasok kozul,de nem tudom megbizhatoak-e,mert mindenkinek megoszlik a véleménye tapasztalatok alapjàn. Tudom,hogy nagyon nem éri meg munkaközvetitőkön keresztul kulfoldon munkat vallalni,de igy nincs mas megoldas,hogy nincs nyelvtudasunk csak Angol. Vagy netàn ha csak angolul tudnék jelentkezést irni egy Osztràk cégnek lehetne rà esélyem,hogy velvesznek minket Angollal?

2019. dec. 1. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

alapvetően nem a munkaközvetítőkkel van a baj, hanem a nyelvtudás hiányával illetve a rendszer nem ismerésével.


sokszor nem is feltétlenül szándékos átverésekből van probléma, hanem félreértésekből. érdemes azért legalább nagyából érteni azt a szerződést, amit aláírsz akár egy munkaközvetítőnél is.

2019. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dolgoztam kint régebben és akkor végülis nem lehet probléma,mert adnak magyar példànyban is gondolom szerződést,utàna màr nem kell tartanom,mert ott mindent àt tudok értelmezni.. Csak azt nem tudom,hogy Ausztriàba legalàbb szàmit-e az hogy van Tàrsalgàsi szintű Angolom és az elvégre vilàgnyelv és csak megtudnànak azzal baràtkozni
2019. dec. 1. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Azért mert az angol a világnyelv, Ausztriában a hivatalos nyelv a német. Ott a német az elvárás nem az angol.

Mondjuk én nem értelek. Ha társalgási szinten tudsz angolul, miért nem Angliába jöttök? CNC esztergályosok itt kint Angliában nagyon jól keresnek. Kin élek ANgliában, szoktam látni a cnc álláshirdetéseket jó fizetési igénnyel.

2019. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert az messze van és ha beütne valami àtverés akkor Ausztriàból egyből haza lehetne jönni. Nem tudom milyen oldalon kereshetnék állàst Angliàban. Màr mint angol oldalra értem nem közvetiton keresztul
2019. dec. 1. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt kint Angliában a munkaközvetítő irodák bejegyzett irodák. Nem fognak átverni. NAgyjából úgy megy, hogy irodán keresztül mész a céghez dolgozni. Ha a cég elégedett veled, akkor próbaidő után mindig átvesz. Ez a lényege a munkaközvettíőknek. Igaz, messze van, de angol nyelvtudással itt boldogulsz, nem Ausztriában.
2019. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben,igy elgondolkozok most Anglian. Esetleg tudnàl nekem valami olyan linket küldeni ahol vannak Angol àllàshirdetések,ha megkérhetnélek?
2019. dec. 1. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy vállakozó ismerősöm, aki egy nagyon intelligens ember azt mondta, hogy amit ezek a munkaközvetítők csinálnak az modern rabszolgatartàs. Kiközvetítenek téged például Osztràkba, ők felvesznek érted egy halom pénzt, te megkapod annak a töredèkèt, Ők meggazdagodnak, te meg csak lesel mi történt. Én nem javaslom.
2019. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!