Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van pár infótok a Nyíregyházi...

Van pár infótok a Nyíregyházi Arany János Gimnáziumról? (Milyen a közösség, milyen szakmák vannak, nagy-e az elvárás stb...)

Figyelt kérdés

2023. aug. 4. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szevasz Annácska! Ha felvesznek meglátod, jó tanárok és rosszak mindenhol vannak, suli társak elmennek, közösség nem rossz de ez minden suliban így van amúgy akik oda járnak ismerősök szeretik te is szeretni fogod :) mindj szeptember te pedig gólya leszel 😂
2023. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem engem kell felvegyenek🙂tudod, én már kijártam ezt a korszakot. És majd ha tudsz bő információt, akkor válaszolj. Mert ezek a kommentek nem sok felnőttet feszítenek🙃
2023. aug. 5. 00:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért erdekel? Sosem értettem az ilyen kérdéseket! Talán azt kene megkérdezni aki olajár, nem ide kiirni egy ilyen kérdést nagyokos! De annyi eszed már nincsen…
2023. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért kell? Azért, mert tudtommal ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket tesznek fel az emberek.🙂Hozzátenném, nem mindenkinek van ott ismerőse! Te osztod nekem az eszet, amikor lehet előszőr neked kéne osztani. Mert ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk, bár úgy látszik neked ez nem jött eddig le😃
2023. aug. 5. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne pimaszkodj! Igen ez az oldal arra van hogy kérdezzünk, de normális kérdéseket kellene feltenni mert erre egy tyetyerumadar sem tudna választ adni! Amúgyis ha nem oda jelentkezel vagy már rég kijártam az iskolát akkor miért érdekel ez téged? Biztos van olyan ismerősöd aki oda járt ma Gyula jár őket kellene megkérdezni! Es látjuk szépen az ismidhez annácska, Viszel egy üveg finom bort aztán megkérdezed hogy milyen a suli. Egyébként meg válaszoltam de szöveget érteni nem tudó buta! Odaírtam hogy az én ismerőseim jó véleménnyel vannak róla;) nem véletlen hogy nem nagyon repdesnek itt válaszolni neked! Én vagyok az egyetlen válaszolod szóval köszön meg és becsüljel meg anna
2023. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te is ugyan olyan szánalmas vagy mint a többi🙂de engedjük is el
2023. aug. 6. 00:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a szánalmas ezzel a kérdéssel!
2023. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
🫶😘
2023. aug. 7. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!