Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tud létezni egy vállalkoz...

Hogy tud létezni egy vállalkozás 2023-ban úgy, hogy nincs automatás szállítás? (rage kérdés, ne vedd 100%-ban komolyan)

Figyelt kérdés

Felmentem egy könyvkiadó honlapjára, mert szerettem volna megvásárolni egy teljes sorozatukat, tehát gondolhatjátok, hogy nem kis pénzt akartam adni nekik.

Már a megrendelés végénél jártam, minden adatot kitöltöttem, mikor észrevettem, hogy csak és kizárólag személyes átvétel van vagy sprinterrel házhozszállítás..

Így végül nem vettem tőlük semmit.

Vajon hány üzlettől esnek el ezáltal? Manapság rengetegen veszik igénybe a csomagautomatákat, mivel az emberek nagy része nincs otthon akkor amikor a futár kiszállítaná a csomagot.

Biztos vagyok benne, hogy sokkal több vásárlójuk lenne ha figyelembe vennék a vásárlói szokásokat...

Ahogy a kérdésbe is beleírtam, ez most rage kérdés, még nagyon friss az élmény és ki kellett írnom magamból...



2023. aug. 4. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű oka van: ez is egy szolgáltatás, amire szerződni kell és fizetnie a kereskedőnek. Bizonyos nagyságú forgalom alatt nem éri meg a csomagpontos vagy automatás kiszállítás, mert ráfizetés lenne a fenntartása.
2023. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de ez egy ördögi kör mert így sok vásárlótól esnek el, tehát biztos, hogy nem lesz meg az a bizonyos nagyságú forgalom.
2023. aug. 4. 19:16
 3/8 BlackSword ***** válasza:
46%
Pont úgy, látod, hogy működik...
2023. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

ez miatt vagyok én is mérges, mert általában lerakatom csomagpontra és bemegyek érte. vagy akkor rendelek amikor éjszakás műszakban dolgozom.

de van ahol se csomagpont se automata.

de a válasz az lesz amit az első leírt, ez is egy szolgáltatás, és valószínű nem is olcsó a kereskedőnek.

2023. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ugyanazt tudom mondani mint eddig.

Vajon hány ember járt úgy, hogy felment a honlapra, meglátta, hogy mennyi tök jó könyv van egészen olcsón, telepakolta a kosarat, majd rájött, hogy nincs automatás vagy csomagpontos lehetőség ezért kiürítette a kosarát és inkább beszerezte másodkézből vagy más könyvesboltokból, akik leveszik a hasznot és így a kiadó is kevesebb pénzt kap?

2023. aug. 8. 19:02
 6/8 anonim válasza:
100%

jogos, de lehet annak boltnak megy olyannyira jól hogy "megengedheti" magának hogy nincs szüksége csomagpontra/automatára.

pontosabb választ akarsz, sztem 10-ből 2-őt tippelek

2023. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt az érvet elfogadom. Ebbe lehet valami.
2023. aug. 8. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Akinek kell, megveszi így is.
2023. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!