Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az étel-italautomata üzlet...

Az étel-italautomata üzlet mért ilyen sikertelen?

Figyelt kérdés

Sokszor megfordult már a fejemben, hogy a sulibüfé helyett inkább automatákat üzemeltessek, hogy megspóroljam az alkalmazottaim és a bérleti díj költségeit. De valahányszor látok egy automatát vagy nem üzemel vagy egy hipermarket előterében van.

Nem mintha értenék hozzá de nekem úgy tűnik valami nagy gáz van abban az üzletágban. Mi ennek az oka?



2020. jún. 8. 20:58
 1/8 anonim válasza:
65%

Megy az, ha jó helyen van, de te nem fogsz odaférni a fazékhoz.


Sulik, kórházak, gyárak, pályaudvarok,...ezek az aranybányák.

2020. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sosem értettem mi a bánatnak akarna valaki kórházban vagy iskolában üzemeltetni ilyen gépet amikor szó szerint 10 lépésre van egy büfé fele olyan áron.
2020. jún. 8. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon egyszerű: drágák, rossz és nem friss a kinálat.


A suli büfé tehermentesítésére viszont üzemeltetnék automatát, bizonyos feltételekkel. Az én volt 700 fős középsulimban 1 fő büfésnéni volt. Ha nem voltál ott kicsengetés után 2 perccel, becsengőig nem kerültél sorra. Ilyen vagy ennél nagyobb sulikban jó ötlet lenne egy büféautomata, amiben a legnépszerűbb friss termékek (szalámis, sonkás szendvics, dobozos gyümölcslé, stb.) könnyen megvehetők.

2020. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
És ki fogja karbantartani azt a gépet, vagy tölteni?
2020. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lássuk csak... én.
2020. jún. 8. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a cégnél csak gond van vele.

Nem sorolnám, de utálja mindenki, mert sem az ital, sem az ételautomata nem működik tökéletesen.

Ami szerintem megy, az a kávé. Mert azt, akármilyen sz/r is veszik az emberek, amíg folyik belőle valami.

2020. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fater munkahelyén volt kávéautomata 4 fajta választékkal, 50Ft, 70Ft, 100Ft és a Prémium kávé 1000Ft-ért.


Csak az 50Ft-osat vette, amíg valaki ki nem próbálta az 1000Ft-osat, a prémium a pálinkát jelentette, onnantól felpörgött az üzlet pl. fateromat 4 hónapon keresztül nem láttam józanul hazajönni a munkahelyéről. Végül kitiltották az automatát a cégnél.


Közel 100 hasonló kaliberű munkatársa van, napi 2-4 kávéval az 200 000-400 000Ft bevétel naponta, 4 hónap alatt hétvégékkel 24-48mFt, szerintem megérte neki a tiltással is!

2020. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aranyos történet de én nem ilyesmiben gondolkodok.
2020. jún. 10. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!