Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vinteden mi törtènik ha az...

Vinteden mi törtènik ha az eladó nem adja fel a csomagot 5 nap alatt? Nyaraláskor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy miutàn a vevő megvásárol egy terméket, az eladónak 5 napja van feladni különben törlődik a rendelés. Én 1 hétig nem leszek magyarországon, de ha valaki megrendel tőlem valamit közben Vinteden hogyan tudom ezt az időkorlátot kikerülni?

2023. aug. 4. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd be a "szabadság mód"-ot.
2023. aug. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabadság módot aktiváld ahogy az első írja, ha nem teszed át és esetleg megvesznek valamit de nem tudod feladni automatikus negatív értékelést ad a rendszer.
2023. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolj szabadság módodt! Profil>szabadság mód>szabadságmód bekapcsolása.
2023. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

A rendszer nem veszi olyan szigorúan ezt az öt napot, van kb egy heted feladni a terméket, viszont ha nem teszed, kapsz egy automatikus negatív értékelést a vinted-től, plusz nyilván persze a vevő is írhat

A másik kérdésedet már megválaszolták

2023. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!