Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jóvá tenni? Mit...

Hogyan tudnám jóvá tenni? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy több, mint 7 éves barátság. Napi szinten írtunk egymással. Szinte mindent meg osztottunk egymással. Múlt hónapban elmentünk anyósékhoz vidékre, az illető megharagudott, amiatt, hogy nem tudunk most vele találkozni. Én mondtam neki, hogy máskor összehozzuk. Én tettem neki egy olyan kijelentést, hogy ő is oda szokott menni , ahova akar, és , hogy van amikor megbeszéltük, és neki nem volt jó. Erre ő azt mondta, hogy ez szemrehányás, és azóta letiltott minket a facebookon.

2023. aug. 7. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit. Ő nem a barátod. Tudom, hiányzik, és most nagyon rossz érzés a számodra, de hidd el, ő eddig sem volt a barátod, ha ezért, mert a férjed/feleséged anyukáját meglátogattátok, emiatt ő megsértődött.
2023. aug. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 12? Kb. ott számít elfogadhatónak ez a viselkedés.
2023. aug. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lucifer-666 ***** válasza:
Ha ilyen labilis hülye a barátod, jó ba nem tartjátok a kapcsolatot. Csak nehogy a házad is felégesse...
2023. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!