Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomag megjön és vissza is...

Csomag megjön és vissza is küldik?

Figyelt kérdés

Most kaptam az sms-t, hogy egy külföldi postán maradó csomagom átvehető 08.08-ig a választott postán.

Kezdjük ott, hogy ez a mai dátum, szóval muszáj, hogy valami hiba folytán legyen ez, nem? Minden csomagra vigyáznak adott ideig, nem küldhetik vissza aznap, mikor megérkezik, az ilyesfajta csomagaimra való értesítést pedig vagy 3 hétre elnyúló dátummal küldik.

Másrészt az sms formátuma is fura volt, mert eddig minden egyes ugyan ilyen típusú csomagomnál nem volt ott a dátum előtt, hogy "0 Ft díjfizetéssel".

Mit csináljak? Ma pont el kellett mennem otthonról korán, és nem tudom visszaérek e 18 óra előtt, amikor a posta zár.



2023. aug. 8. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Felhívod a posta csomagos részlegét.
2023. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy rendeltél valamit, aminek érkezése időszerű?

Tömegesen érkeznek kamu levelek ilyen tartalmakkal, és el tudom képzelni, hogy sms is.

2023. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A csomag száma egyezik azzal, amelyiket várom, szóval biztosan az az. Kamu nem hiszem, hogy lehetne. Posta alkalmazásában is és minden más csomagkövetőnél azt írja, ma érkezett.


#1-es, igyekszem minél hamarabb hívni őket, de eddig csak írni tudtam az ügyfélszolgálatnak. Csak attól tartok az meg nem fog válaszolni, vagy ha igen akkor nem időben.

2023. aug. 8. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!