Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretek se bulizni, se...

Nem szeretek se bulizni, se pasizni. Ez akkora nagy probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátaim, szüleim már az őrületbe kergetnek ezzel. Utálok bulizni,illetve pasizni. Eddig még csak 1 barátom volt. Kb fél évig tartott, de akkor is kényszerből. Éreztem, hogy nem szeretnék barátot, férjet, gyereket meg pláne (tudom, hogy én is voltam gyerek, de nem szeretem őket😢). Ez akkora nagy probléma? Állatorvosnak tanulok. Minden álmom, hogy állatokkal foglalkozhassak. Imádom őket❤️ de úgy érzem ebbe nem férne bele, hogy családom legyen. Vagyis nem akarom. Én így vagyok boldog, tele álmokkal! Ilyenkor persze a szüleim mindig az arcomba mondják, hogy ők ilyenkor már rég megházasodtak, nekem meg egy komoly kapcsolatom sincs. És nem is volt. Már az unokát várnák😒. De nem érdeklik őket, hogy én nem szeretnék! Lehet hogy a jövőben meg fog változni,és az is lehet hogy meg fogom bánni (hogy nem pasiztam). De nem erőltetem ezt az egészet magamra. Illetve bulikba sose volt kedvem elmenni.🙃

23N


2023. aug. 9. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem probléma. Ha te így boldog vagy, akkor élj így! Nem kell mindenkinek ugyanazt az utat bejárni, mint a szüleinek.


Sok sikert a tanulmányaidhoz!

2023. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm❤️
2023. aug. 9. 13:11
 3/3 Akis_hamis válasza:
17%
De dugni? Dugni azért csak szeretnél...😄🙋
2023. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!