Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretet hiány,mit tegyek?

Szeretet hiány,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit tegyek minden nap jol erzem megam meg minden jó de van higy ugy mond meg allok csak egy par perce és annyira üresnek érzem megam hogy már sirhatnékom van(már rá jöttem hogy mi a baj, az hogy szeretet hianyos vagyok), mi tegyek ?



(Kérlek értelmes válaszokat irjatok)



2022. jún. 19. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Részletesebben mi a helyezet?


Parkapcsolat,család, háziállatok?

2022. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nincs párkapcsolatom régebben is probálkoztam de sajnos nem ment.


A családomban a szüleim el valtak, akiben ugy mond meg tudok bizni az a tesom de neha ö elég bunko tud lenni igy nem merek vele meg beszélni dolgokat.


Van egy kutyám

2022. jún. 19. 23:40
 3/14 anonim ***** válasza:

"próbalkoztam de sajnos nem ment"


Akkor próbalkozz tovább és másként..


Emeld ki a pozitívumaidat, a negativumaidon meg dolgozhatsz.


Ha introvertált vagy akkor az olyan stíkusu párt kell keresni azok jobban megértenek mint az extravertáltak..

2022. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az is egy pozitívum hogy van egy kutyád :)


Milyen kutya?

2022. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. Berni pásztor
2022. jún. 20. 00:00
 6/14 A kérdező kommentje:
Az lenne meg a kerdésem hoyg parkapcsolat nélkül, én magam valahogy meg tudnám oldani?
2022. jún. 20. 00:01
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Az ember tarsas lény szerintem, és mivel már mist üresbek érzed a légkört ez fokozódik.


Legyen párkapcsolatod

egy normális, és más színben látod a világot.

A szerelem a szeretet, a család a gyerekek ez az élet a többi csak porhintés.

És a kutyád is számít rád :)

2022. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

Nem mind társas lény, de sajnos te az vagy.

A párkapcsolat viszont az esetek többségében több rosszat hoz, mint jót (nem saját rossz élmény kapcsán írom, elég hozzá körülnézni).


Szerintem az lenne a legjobb, ha elkezdenél filozofálni a dolgokon és rájönnél, hogy a párkapcsolathoz való ragaszkodás csupán a szaporodási ösztön egy megnyilvánulása, aminek a léte evidens (mivel enélkül nem jöttél volna létre), értelmes célja viszont nincs és a követésével nem leszel különb a legprimitívebb létformáknál.

2022. jún. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Először is fejleszd a helyesírásod, mert csapnivaló.

Aztán tűzz ki reális célokat, képezd magad stb., gondold át, hogy mi okoz neked örömöt, és tegyél érte.


A célok elérése sikerélményt ad, ami megnöveli az önbizalmat.


Ha a nagyobb az önbizalmad, akkor máris nem egy csődtömegnek érzed magad, aki mások vérét akarja szívni, és egyből szívesebben lesznek a társaságodban.


Olvass inspiráló könyveket, gondolkozz el rajta, és hagy fel az önsajnálattal.

2022. jún. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miert nem ment a kapcsolat? , alacsony v kover vagy esetleg ronda v kis szerszamu v netan bencenek hivnak?
2022. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!